Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jön oda hozzám ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön oda hozzám ha egyszer járunk?

Figyelt kérdés

Járok egy fiúval. Teljes mértékben biztos vagyok abban hogy szeret. Ez nem ego meg nem is beképzeltség hanem amikor fb-on beszélünk akkor mindig írja hogy szeret meg minden meg sms-ben is. Ma az történt hogy a barátnőmmel aki a barátom húga, mentünk a könyvtárba ő ott volt. Köszöntem hogy heló és ő is köszönt ott álldogáltunk a barátnőmmel és ő meg csak playstation-t nyomta. Mondta a barátnőm hogy elég hangosan célzásként, hogy menjünk a parkba. De ő nem jött utánunk. Visszamentünk a barátnőm leült az egyik gép elé én meg az egyik asztalhoz. Nézegettem egy könyvet. És nem jött oda hozzám. Pedig látta hogy egyedül vagyok. Miért csinálja ezt? Szégyel? Vagy mi? Szakítsak vele vagy beszéljem meg vele? És ha megbeszélem akkor mit mondjak?

Előre is köszi a válaszokat.

14/L


2011. szept. 2. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
faszbúk szerelem
2011. szept. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert még pisisek vagytok.
2011. szept. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komolyan komoly? :o Szerintem beszéld meg a frászbúk-os haverjaiddal ezt a témát....
2011. szept. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Aham pisisek? Én nem érzem magam pisisnek. De mindegy. Egyébként ara mit mondasz aki 12 évesen meg t*szatja magát?
2011. szept. 2. 18:49
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
14évesek között ez a normális,hogy úgy mondjam.Vagy szégyenlős,mert még nálad is éretlenebb,vagy nem szeret téged,csak kitesz a kirakatba azért van veled hogy "nézd máá nekem már van csajom".Szerintem hagyd a fenébe és szakíts vele.
2011. szept. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Áhh komolyan kérdeztem. Azért fb mert ott szokott fent lenni. De 8.
2011. szept. 2. 18:50
 7/11 A kérdező kommentje:
Ő 17 éves.
2011. szept. 2. 18:51
 8/11 anonim ***** válasza:
Elég röhejes azért ez... 14 évesen mit vársz? Még azt se tudod mi az a kapcsolat... A srác meg valószínüleg azért van veled, mert könnyü szexet akart, de ha jól sejtem még nem kapta meg és ezért nem érdekled.
2011. szept. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja és a fakkbukk csak elszívja az agyad.
2011. szept. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igaza van, pisis vagy, csak kicsit durván fogalmazott. Nem kell mindent magadra venni. Ez egy elég gyerekes probléma és látszik, hogy te is gyerek vagy még mert nem tudod önállóan megoldani. Ezzel tulajdonképpen nincs is semmi baj. Szakíts vele szerintem mert nem törődik veled és elég bunkó.
2011. szept. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!