Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Van esély rá hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van esély rá hogy egyszer télleg visszajön hozzám?

Figyelt kérdés
A barátnőm elhagyott és nagyon fáj és még mindig nagyon szeretem. Nem bírom elfelejteni. Ő több embernek mondta hogy később visszaszeretne jönni hozzám de én már nem bírom. Az öngyilkosság szélén állok és lelkileg nagyon összevagyok törve és magamba vagyok zuhanva.
2010. ápr. 5. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy van:) légy türelmes
2010. ápr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hátte hülye vagy.....istenem egy pasi hogy hagyhatja magát ennyire megalázott helyzetben? és egyáltalán...minek hagyod h az orrodnál fogva vezessen? most elhagylak de később visszamegyek...:D nevetséges....ez a csaj ott használ ki, ahol tud. nem szeret, nemis akar tőled semmi, csak ha nincs ló jó a szamár alapon tart téged. egy hatalmas szamár vagy. akár öngyi is lehetnél, az ilyenek nemis férfiak.
2010. ápr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

jajjmár... nemszabad... :)

Ez egy nagyon kétoldalú helyzet, kérdés hogy azért mondta azt hogy később még szeretne valamit mert nem csak ezzel nyugtatja magát és mindenkit, vagy tényleg szeretne csak lehet Őt is nagyon megviseli... Vársz arra hogy keressen téged vagy keresed és teszel érte? Mert lehet hogy ő is szeretné még, csak fél... Keresd fel, próbálj vele találkozni, nyílj meg előtte amennyire csak tudsz, az őszinteség mindig jobb mint a makacskodás... sajnos nemrég én is beleélhettem magam hasonlókba :/

Sok sok szerencsét hozzátok! :)

2010. ápr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha annyira szeretnéd, akkor azt akarnád, boldog legyen, és hagynád, hogy élje az életét (ha akarja, nélküled). Bocs, de te csak magadat szereted.

Ez viszont jó hír, mert csajozhatsz nyugodtan, mivel nem vagy szerelmes a barátnődbe.

2010. ápr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!