Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom már elfelejten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom már elfelejteni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. 8 hónapja szakított velem a barátom. Azt mondta már nem úgy szeret mint régen, csa barátot. Ő átment másik suliba, így nem is találkoztunk sűrűn, ez volt az oka. Ez után hónapokig csak sírtam, nagyon rossz volt. Még a mai napon is szeretem és nagyon nagyon hiányzik. 8 hónaot voltunk együtt. Nagyon sokáig nem találkoztunk, de mostanában már megint találkozunk a suli miatt. Ott áll mellettem majdnem az állomáson, meg csomószor elmegy előttem, és nem is köszön, nem akar észrevenni, pedig tudom, hogy látott. :( :( Iszonyú rosszul esik. Nekem többet jelentett ez a 8 hónap mint neki valószínűleg. :( Msn-en szakított velem. Tudom, iszonyatosan bunkóság tőle amit csinál/csinált, de én nem tudom nem szeretni. Mit tegyek? Nem is áll velem szóba... :'(
2011. szept. 2. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Te is jól tudod már legbelül: keresed kell valaki mást.
2011. szept. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam. Tetszett egy fiú, és találkoztam vele. Nagyon rossz volt, végig csak Rá gondoltam, és féltem h véletlen megfogja a kezemet az a fiú, elég hülyén hangzik de úgy érzem h "senkié nem lehetek". Ő fogta utoljára a kezem, nem akarok mást, csak őt. :(((
2011. szept. 2. 21:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugye ő volt az első barátod?
2011. szept. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
aha igen.. :(
2011. szept. 2. 22:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor ezért olyan nehéz felejteni. Az elsőről mindig azt hiszi az ember, hogy ő az igazi. Pedig a legtöbbször ez nem így van. Nagyon rossz érzés lehet még mindig szeretni így, de muszáj továbblépned.
2011. szept. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen, lehetséges. Nem tudom mit csináljak. Nagyon rossz.. :(

Azt hallottam, hogy a szülei válnak, és elköltöznek. Nem bírnám ki, ha nem láthatnám többet. :( :( De ha látom az sem jobb, főleg ha ő észre sem vesz. :(

2011. szept. 2. 22:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Atyám, velem szóról szóra ugyanez történt, minden stimmel, és én is nagyon szenvedek. Engem sem vesz észre, de komolyan az egész sztori ugyanaz.
2011. szept. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:((( És te is ilyen nehezen viseled? :S Hány éves vagy?
2011. szept. 2. 22:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, én napközben is többször sírva fakadok, nagyon nehéz. És annyi, mint te szerintem. :)
2011. szept. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, annyi . :D elolvastam mégegyszer a magyarázatot
2011. szept. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!