Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mostanában normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mostanában normális?

Figyelt kérdés

Szval ismerőseim között van pár fura dolog...16 éves srác a táborban össze jött egy 13 évessel és már 2. nap le is akart vele feküdni.14 éves srác egy csajjal csak azért nem dugott mert nem volt náluk koton,14 éves csaj 15 évessel már többször is dugott,14 éves csaj úgy berugott egy ubliban h kinílták és megujjazták...és folytathatnám...Ez most komoylan normális????

14/f


2011. szept. 2. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
ezt most komolyan kérdezed????
2011. szept. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
igen....sajnos akik elmennek "bulizni" azok ezt csinálják nagyrészt....ezért nem járok sehová
2011. szept. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Igen, borzasztó ez a világ, viszont TE normális vagy, kérdező! Mindenkinek olyannak kéne lennie, amilyen TE vagy! TE vagy a legkövetendőbb példa, a fertőben megcsillanó reménysugár! Annyira, de annyira örülök, hogy vannak még normális tinik, ezt a legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna! Te kérdező, TE ADTAD VISSZA A REMÉNYT! KÖSZÖNÖM NEKED! *hátbaveregetés*


[GYENGÉBBEK KEDVÉÉRT: Ezt iróniának szántam. Már baromi unalmas a sok önfényező kérdés. Igen, valóban van egy elkorcsosult réteg a gyerektársadalomban, de ez nyilván nem jelenti azt, hogy mindenki ilyen. A kivételek nem is olyan ritkák. De így most a kérdező is megkapta, amit hallani (látni) akart és én is kifejthettem a véleményemet, úgyhogy kósernek érzem a válaszom.]

2011. szept. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem normális

18F

2011. szept. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Jól le vagyok maradva.... :$


20/l

2011. szept. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök hogy 18 évesen még szűz vagyok, és egy buliba se voltam még:D Ami a nekik buli, az nekem szenvedés:D Ami nekem buli azt még általában nem engedik a kis taknyoknak a szülők:D(motorozás) Tisztelet a büdös miller rétegeknek.
2011. szept. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó sort nem igazán sikerült leírnomXD
2011. szept. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem ez brutális.... :O mondjuk az a része, h azért nem ...-tt valaki valakivel, mert nem volt náluk óvszer, az teljesen normális, gondolom nem akartak szülők lenni még... -.-" de a legutolsó példa... na az undorító!!!
2011. szept. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!