Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy megertse?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megertse? Van egy foellensegem, mindenben versengunk! Neha en vagyok a jobb, neha o. Itt a pasizasra, jegyekre...mindenre gondolok.

Figyelt kérdés
Most tetszik mindkettonknek egy tanar. es a tanar vele sokkal viccesebb, velem komolyabb, de engem ugy vettem eszre, hogy jobban szeret. Es a csaj egyfeszt azzal idegesit, hogy ot jobban birja. Mar elegem van! mit tegyek, hogy ertessem meg vele, hogy az eretteb pasik egy komoly (nem gyerekes) kapcsolatra vagynak. Mert mi tenyleg tudunk dumalni, szorakozni is... de vele csak viccel... es mar az idegeimre megy a csaj
2009. ápr. 20. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ha van esze a tanárotoknak, akkor egyikőtökkel sem kezd.


te meg hivd ki a "főellenségedet" egy iszapbirkózásra, a többiek meg figyeljék, biztos fognak kamerázni is. aki nyer, az lesz a vezérnőstény, a másik meg kussoljon. ehhez a megoldáshoz mit szólsz? :D

2009. ápr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ezzel csak azt ernem el, hogy mindenki hulyenek nezd majd.

:D de koszi... es nem osszejonni akarok vele, hanem, joba leni vele, kedvence akarok lenni. es lelkem melyen tudom, hogy ez igy is van, de az a csaj mindig elszomorit.. es idegesit, hogy azt hiszi, hogy ot jobban szereti

2009. ápr. 20. 11:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ha nem összejönni akarsz vele, akkor meg mit érdekel, hogy a másik csajt jobb fejnek tartja-e vagy sem? vele viccelődik, veled komolykodik. te azt gondolod, te vagy a kedvenc, a másik csak meg azt, hogy ő. és? nem mindegy? ez is olyan, mintha csak versenyeznétek, ki a jobb fej.
2009. ápr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Görcsös akarásnak általában nyögés a vége. Ha mindenáron azon erőlködsz, hogy te legyél szimpatikusabb, megnyerőbb, akkor az nem fog sikerülni a görcsösség miatt. Próbálj meg Te magad lenni, és nem másokhoz mérni magad.
2009. ápr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt irod, hogy az erettebb pasik nem gyerekes csaokat keresnek, hat az irasaid alapjan te sem vagy nyero akkor. Attol meg, ha valaki poenkodik, viccelodik, nem feltetlenul gyerekes valaki.
2009. ápr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De nem a poenkodas miatt. Hanem nehany becezgetes peldaul. Meg nekem azt mondta, hogy erettebbnek lat, mint a tobbieket. Es igenis erdekel, hogy kit tart jobbfejnek. Mert a kedvenc tanarom, akivel minden eltoltott perc csodalatos! es nekem van mas okom is ra, hogy aztmondjam kedvence vagyok. mert levelezunk, engem valaszt ki versenyre (mikozben a masiknak jobb jegye volt). ennyi.
2009. ápr. 20. 13:04
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában megszaporodtak a diák luv tanár kérdések,vagy csak te teszed fel őket sokszor,mert dettó ugyanez a szitu mindne kérdésnél:S:S

Am meg felejtsd el a tanárt,neki is van esze és még ha tényleg oltárira is bejönnél neki sem kezdene ki veled,mert ezt büntetik.

Menj és keresss szépen hasonló korúakat,vagy mássz rá az idősebb srácokra

2009. ápr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nekem ez a 2. kerdesem vele kapcsolatban. szoval nemtudom...! de nem akarok vele kapcsolatot ertsetek meg! szeretnek vele lenni, de ennyi! altalaban nem keresem a tarsasagat, o szokott irni nekem, meg ilyenek. (bar regebben en kezdemenyeztem) de mikor ott vagyok en is meg meg mas osztalytarsam is, (lanyok) veluk hulyeskedik, meg velem nem (mert engem komolyabbnak lat) <----ez nem csak az en velemenyem, o is mondta, hogy komolyabb vagyok, meg mas oka nem is lenne ra, hogy velem ne hulyeskedjen. + az osztaly 90%a is ezt fujja...
2009. ápr. 20. 14:34
 9/10 anonim válasza:

egy laza pipa és Te leszel a kedvence :D


Egyébként, marhára komoly vagy tényleg, csak épp szánalmas gyerekes módon rivalizálsz egy másik csajjal, hogy kit bír jobban a tancsi.

2009. ápr. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
o rivarizalt velem egyfolytaban. Az elejen en mg orultem is, hogy nem vagyok egyedul, aki szereti a tanart(mint tanar) mert sokan utaljak az osztalybol. es nagyon jokat nevettunk egyutt a tanar aranyos beszolasain, mosolyain, stb... minden akkor romlott el, mikor hangsulyozta, hogy mennyire orul, hogy CSAK vele hulyeskedett oran, aztan persze nem csak vele hulyeskedett, akkor egy ideig elhallgatott, de mikor a tanar felemelte egy jegyet 3 hetig masrol se beszelt, csak arrol, hogy mennyire szereti a tanart. Es nem versengek, hogy kit bir jobban, mert mindkettonket szeret, csak mas modon. csak elegem van abbol, hogy a csaj egyfolytaban azon ugykodik, hogy engem hogyan torjon le, es hogyan dicsekedjen mi tortent a tanarral.
2009. ápr. 20. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!