Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kellek senkinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

21 vagyok és még nem volt barátnőm, egyszerűen bárhol vagyok a lányok észre sem vesznek, egyetemista vagyok, a szak 90%-a lányokból áll, de hozzám sem szól senki, mintha levegő lennék úgy viselkednek, pedig nincs gond a külsőmmel, átlag magas vagyok, átlag testalkat, most elkezdtem edzeni, állítólag jóképű vagyok, anyagilag jól állok, kocsim is van, bár saját lakásom még nincs, jól tanulok, és sok minden érdekel, vannak céljaim, elvileg minden stimmel velem még sem érdeklődik irántam senki, és soha nem is volt egy lány sem akinek tetszettem.

Ez elég fura, már-már lehetetlen, de még is így van, annyi de annyi lány van, több ezer, több százezer, és egynek sem tetszettem, pedig igyekszem értékeket felmutatni.


2011. szept. 3. 12:20
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
94%
Talán ha nem arra várnál hogy a sültgalamb a szádba repüljön akkor több sikered is lenne....
2011. szept. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de nem arra kéne várnod, hogy valaki észrevegyen, hanem menj oda.

Ha egy csendes típus vagy és nem beszélsz senkivel, akkor akár milliárdos is lehetsz, akkor is láthatatlan vagy.

Beszélgess, légy közvetlen, stb.

2011. szept. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Jah te még abba a korcsoportba tartozol ahol neked kell cselekedni nem a lányoknak ugyhogy meny oda egy csajhoz és hívd el vhova bmeg...
2011. szept. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
lépj
2011. szept. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:

KOCSID VAN?pénz? mi kell még?aktiváld magadat..menny oda az egyikhez,van facen beszélj vele először,majd elhivod valahova sétálni,kocsikázni..

ÉRTELEM NE HAGYD EL ŐT..

2011. szept. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Na de én utálok ismeretlenekhez szólni.Már mindenki beszél valakivel csak velem nem, érdekes mód másokhoz mindenkihez hozzászól valaki, hozzám nem, ezt az odamenés dolgot nem lehet kiváltani valamivel?
2011. szept. 3. 12:34
 7/36 anonim ***** válasza:
Látványosan menekülj és bújj el, akkor biztos megkérdezik jól vagy-e! :D Viccet félretéve, ha felhívod valami érdekességgel magadra a figyelmet, akkor annyiban módosul a dolog, hogy nem te mész oda valakihez, hanem hozzád jönnek oda. De az isten szerelmére, ne konzerv cipő meg rózsaszín izompóló legyen az. :)
2011. szept. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Egyetemre jársz basszus. Kérdezz a suliról, jegyzetekről, tantervről, tvsz-ről, bármiről!!!! Ne legyél már ilyen fantáziátlan :D
2011. szept. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 J0Có95 ***** válasza:
100%

bakker:DD a mostani haverjaim vmikor nekem is ismeretlenek voltak:D és b@sszus hozzájuk szóltam:DD

beszélgettünk stb, csakmert szép a szemed nem lesznek barátaid.. a csajokról meg csak annyit.. ne parázz mindenkniek megvan a párja... én pont a te ellentéted vagyok.. alig multam 16, csóró vagyok... nem is vagyok jóképű ..sztem.. mégis 100lánynak tetszem...

érdekes XD .. 1etértek az előttem szólókkal.. ha egyetemista vagy biztos tudsz beszélni... am próbáltad már?


:D

2011. szept. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Nekem is vannak barátaim, nem is kevés, velük úgy ismerkedtem meg, hogy ők szóltak hozzám, utána már persze én is hozzájuk:)

Nem, még nem próbáltam így tolakodóan lerohanni az embereket, a lányokat, még ha egyedül lenne egy lány akkor még azt mondom oké odamegyek beszélgetni, de soha nincs egy sem egyedül, miden lányt körberajonganak, csoportokban vannak, nagyon kevés figyelem jutna rám, főleg, hogy nem is vagyok olyan hű de gyorsan megnyíló hangos ember aki a társaság közepe, de úgy gondolom azért ez nem akkora baj, hogy ne érdemeljek meg egy barátnőt.

2011. szept. 3. 13:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!