Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség fontos! Mér nevetett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség fontos! Mér nevetett?

Figyelt kérdés
Délbe átjött a pasim és kértem hogy segítsen házit írni.Megírtuk a matekot és meg is lepődtem rajta mennyire okos.A nyelvtant kihagytuk m azt mindig vasárnap csinálom meg.De mikor az angol házim csináltuk és megkérdeztem tőle h mit jelent az hogy i dont know ő azt felelte nem tudom én meg mondtam neki hogy jó akkor ezt kihagyjuk.Erre ő el nevette magát és nem mondta el h mér.Idegesít m nem mondja el mér nevetett és félek h szakítok vele.
2011. szept. 3. 15:13
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim válasza:
Kedves beküldő! Az "I don!t know' Csak annyit jelent, hogy nem tudom. I don't know = nem tudom. A barátod nem hülye, de ha te ilyenért akarsz szakítani akkor te az vagy.
2012. jún. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim válasza:
kajak nem vagy normális. -.-' emiatt szakitani vele mert megmondta a helyes választ de te túl hülye vagy hozzá. -.-' meg sem érdelmel téged. :$$ am meg nem 'mér' hanem miért. :D de tökmind1..
2012. jún. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 csibebogi válasza:
Sírokkk :DDDD XDDDDD Jó vicc!!
2012. júl. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim válasza:
Amúgy látjátok, hogy nem válaszol rá a kérdező:D Nyilván viccnek szánta :)
2012. aug. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim válasza:

b*zdmeg szerintem nem viccnek szánta:

[link]

2012. aug. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim válasza:

Ez mekkora ááááááááhhhhhhhhh

2-es vagyok angolból de ezt még én is tudom xD

2012. szept. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim válasza:
ha ilyen barátnőm lenne...már nem lenne :D
2012. szept. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
ezt még én is tudom pedig 5.-es vagyok. hanyas vagy te angolból?
2012. szept. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim válasza:
Na jo nem birtam tovabb h ne irjak, ezt irkaljatok h: meg se erdemel teged, ezzel a lanyt veditek... Ezzel azt mondjatok hogy a pasi olyan kutya h nem eleg jo egy ilyen ilyen ilyenhez, bocsi h en is ugyan ezzel b.sztatlak de: te full szoke vagy... Azert dobod ki mert te vagy hulye? Sry a h.irasert de telorol vok...
2012. okt. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim válasza:
Naneeeee :D Ennél szőkébb nő az égvilágon nincs! :D
2012. okt. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!