Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkinek fáj az első ujjazás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek fáj az első ujjazás?

Figyelt kérdés

A barátom néhányszor már megujjazott.Nem fájt, de nem volt jó érzés...Nem tudom mért van, nektek is volt már ilyen? Később tudom majd élvezni?

Azt hittem, hogy azért nem jó, mert első alkalom, de már többször is csinálta és akkor sem volt jó..:/


2011. szept. 3. 17:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.( :

Lehet, hogy az ő technikájával van a baj, mert én vagyok neki az első...

2011. szept. 3. 17:38
 12/13 anonim ***** válasza:
Cseréld le, de csak időlegesen. Ha te már tudod, hogy kell, akkor majd visszacseréled, és segítesz neki. :-)))
2011. szept. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Biztos nem fogom ezért lecserélni...:D:D

Nem azért szeretem, mert jól csinálja-e vagy nem...

2011. szept. 4. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!