Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik viselkedés lenne a hatásosabb, és melyikkel mit váltanék ki a srácból?

Figyelt kérdés
Jártam egy csávóval, akibe bele is szerettem, de kiderült, hogy végig szivatott! Azt terveztem, hogy mostantól hűvös, bunkó leszek vele, de anyum azt mondta, ő a helyembe inkább a srác pofájába nevetne. Ezzel elgondokodtatott.
2009. ápr. 20. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Azzal bántod meg a legjobban,ha levegőnek nézed és nem törődsz vele,minhta nem is számítana neked semmit és nem is fájna,hogy esetleg megbántott!

Ez odatesz az egójának.

2009. ápr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Az mindennél rosszabb ha levegőnek nézik az embert!(tudom..)
2009. ápr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
röhögj a pofájába és nézd levegőnek :)
2009. ápr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2009. ápr. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nalam az jött be, hogy miutan kiderült, hogy 2 honapon at megcsalt, szakitottunk, es en kedves voltam vele. De nem tulmenöen, nehogy felreertse, csak annyira, hogy azt erezze, nem szamitott az egesz. Egyszerüen, ha talalkoztunk, adtam neki ket puszit, nem bunkoztam, pedig azt varta volna, mindenre rendesen valaszoltam, ennyi. Teljesen meg volt zavarodva, utana meg honapokkal is bizonygatta, hogy ö rajött, neki en vagyok az igazi... de en akkor mar a mostani kapcsolatomban voltam.. söt meg most karacsonykor is felhivott, pedig ez egy 2004-es törtenet.
2009. ápr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Még jöhetnek! : ) Bár nem értem, miért kellett belinkelni ezt a másik kérdést. Hogy jön ez ide?:O
2009. ápr. 20. 14:15
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

nem akarok u jkérdést ki irni,mert ez is hasonló ahoz amit én szeretnék feltenni.

Nekem hogyan kéne viselkednem?

van egy srác,akivel egy helyen dolgozunk,műszakváltáskor vagy ha véletlenül egy műszakba vagyunk találkozunk. Hónapokig küzdött értem,és végül is meg lett az eredménye,mert ott hagytam érte a kapcsolatom. Sex is volt... eleinte titokban találkoztunk,de aztán mikor felválltuk a kapcsolatot nyilvánosan minden megromlott. Pár hetet jártunk csak nyilvánosan. Vmi apróságon összekaptunk,nem tudtuk megbeszélni.és ő annyira megharagudott rám,h egy közösségi oldalon még ismerősnek sem igazolt vissza. Pedig én azért jelöltem be,h lássa h felültudtam emelkedni a problémán és nem viselkedek gyerekesen. időközbe a volt pasimal is kibékültem.Akivel szakítottam ez miatt a srác miatt. csak olyan cikinek érzem a helyzetet ha műszakváltáskor találkozunk vagy ilyesmi. lehet h még köszönni se köszönne... nem tudom... mert így h köszönni kelljen még nem találkoztunk. csak ugyh láttam h ő megy ki,én meg már bent voltam. csak arra kelletem neki,ugy látszik. És nem tudom h hogyan kéne vislekednem... pedig én már ugy éreztem h szerelmes vagyok. Volt barátommal meg hiába békültünk ki,mert én én arra a máésik srácra vágyodóm aki le se szar

szerencsétlen lány

2009. ápr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor tudod hogy találkozol vele csinosítsd ki magadat legyél ellenálhatatlan :)
2009. ápr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1. Semminek nézni, amikor TUDJA, hogy nem viseled jól, nem őszinte viselkedés.

2. Anyukád olyan mint a barátnőm ilyen téren: nem lehet valakit csak úgy kiröhögni, mert az emberek akkor nevetnek, ha valami vicces, vagy ha feszültek. Ha nem szeretünk valakit, nem fogjuk kiröhögni minden további nélkül, vagy nagyon erőltetett lesz.

3. Viselkedj érett ember módjára, és kezeld őt a helyén: egy ember, akiről kiderült hogy annyit ér, mint egy darab szar.

2009. ápr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

valaki nekem is adhatna vmi tanácsot... vagy irjak ki uj kérdést hátha észrevesztek?

szerencsétlen lány

2009. ápr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!