Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szórakoznak velem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szórakoznak velem vagy tényleg tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú(osztálytársam)a barátja beszélt a barátnőmmel ő meg elmondta, hogy tetszik nekem. Mondta a barátja, hogy nem érti mire várunk már meg, hogy nagyon félénk a fiú. Mostanában elkezdett "segíteni" a barátja egyik játéknál hangosan mondta neki, hogy neked nem mellette kéne ülnöd? a fiú odaült mellém és a barátja meg mutogatta a szíveket meg végig mosolygott ránk meg lökdöste oda hozzám. Utána megkérdezte tőlem, hogy tetszik-e nem válaszoltam neki, mert nem mertem utána megkérdezte Ő-t is, de ő sem válaszolt. De ha tudja, hogy tetszik nekem akkor miért kérdezte? Egyébként mindezek alatt Ő csak végig mosolygott meg barátnőim azt mondták el is vörösödött meg zavarban volt. Ja meg mindig azt mondja neki h a barátnőd Ő meg nem tiltakozik csak mosolyog. Másnap visszahallottam, hogy a barátja kibeszélt. Szóval ez csak az ő tahósága de a maga módján segít azért vagy csak szórakozik velem, mert tudja, hogy tetszik? 17L
2010. ápr. 25. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
jaj, de kis tejbetökök vagytok! Kis Cupido-t meg le kell nyomni, mint a gombostűt
2010. ápr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, csak félénk, nem bízik magában, tedd egyértelművé hogy szabad a pálya, majd beindul.
2010. jún. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

a héten is volt egy ilyen beszólása a barátjának, de most nem úgy jött le, mintha zavarba lett volna hanem olyan bunkón mondta neki h a k... anyádat és nem tudom már, hogy mit gondoljak. Nagyon sokszor beszélni akartam vele, de féltem attól, hogy pofára esek és nem akartam még hónapokig így egy helyen lenni vele. Már csak 2 nap van de ugyanúgy félek és teljesen elvagyok bizonytalanodva is.

2010. jún. 9. 17:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, előző vagyok.

Mosolyogj Rá, szemezz Vele, jelez hogy kedveled, ha lehet beszélgess vele akármiről, ha Te is tetszel Neki akkor kénytelen lesz így év végén lépni, mert egész szünetben bánná ha nem tenné.

2010. jún. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%
Terhes vagy!
2010. jún. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!