Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnál olyan sráccal, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyan sráccal, akinek büdös a lakása?

Figyelt kérdés

Tudom hülyén hangzik, de megismerkedtem egy sráccal, 27 éves, jó állása van, rendes kedves meg minden, de a lakása elég igénytelen.:D Konkrétan büdös volt.

Persze legénylakás meg minden.

De egy fiatal hogy tud így élni?

Meg most én nem akarok a bejárónője lenni. Ha őt ez nem zavarja az gáz szerintem.

Vagy én vagyok hülye? Emiatt elment a kedvem tőle.


2011. szept. 3. 22:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Nem lehet, hogy csak megdöglött bent egy egér és nem vette észre? :D
2011. szept. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem biztosan nem imponálna, ha büdös a lakása.Aztán következőnek ő maga lesz büdös?

Ha tényleg olyan kedves, rendes pasi, akkor talán várnék egy kicsit még, megismerném jobban, hogy milyen, miért nem foglalkozik a környezetével kicsit többet.Mert lehet kiderül, csak mostanában összejöttek a dolgok és nem volt idő.De ha már hónapok óta feljársz hozzá és mindig olyan...hát akkor nekem nem kellene szagolni.

2011. szept. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy hülye. Ez is hozzátartozik, hogy valakihez vonzódunk e vagy se.

Ha mondjuk szerencsétlen lenne, és a lakásban van valami szag amitől ő is irtózik, de most ezt tudja megengedni az más. De ha az ő szaga, az igénytelensége miatt, az igen gáz. Én sem vonzódnék hozzá. Megváltoztatni bárkit eleve munka, eleve nem fer, és nem is akarják, és ha meg is teszik sokszor csak valameddig tart, nem örökké.

Gondold meg jól, mennyi türelmed, elvárásod van, és dönts az alapján.

2011. szept. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

Nem... emberi igényesség kérdése.., Ő nem az. Most képzeld el, hogy milyen lehet a nemi tisztálkodása... :-/

brrr..... :(


Ha erre neked gusztusod van...

2011. szept. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Megeszed azt az ételt aminek szarszaga van?

Jó, ha igazán szereted akkor bekajálod...ebben minden benne van, am én nem járnék vele

2011. szept. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem jarnek az biztos! Nem szeretem az igenytelen embereket!

Es jol latod kutyabol nem lesz szalonna!

2011. szept. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 ava87 ***** válasza:
De ezt csak egyszer tapasztaltad, vagy többször is? Mert ha állandó jelleggel büdös van, az gáz. De az simán megeshet, hogy kint hagyott valami romlandót, csak elfelejtette, mással is megesik.
2011. szept. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A kinézete nem igénytelen, sőt. Ő maga nem büdös.

Szóval meglepődtem kicsit a lakásán.:D

2011. szept. 3. 22:24
 9/13 anonim ***** válasza:
Először komolyan elgondolkodnék a kapcsolat jövőjén, aztán valahogy utalnék rá, hogy nem ártana takarítani, és mindent megpróbálnék megtenni, hogy rávegyem. Ha nem sikerül, akkor viszont a pasi is felejtős lenne a számomra...
2011. szept. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg lehet, hogy véletlen volt :D
2011. szept. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!