Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Hogy tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Hogy tudnám növelni az önbizalmam? Vagy reménytelen? Miért születtem csúnyáának?

Figyelt kérdés

Nem vagyok elégedett magammal sajna, szerintem csúnya vagyok :), az orromat utálom, olyan nagy xd

166 cm-vagyok 14 éves, és 75 kg.

Igen tudom, kövér vagyok, és ez látszik is, zavar is.

Nagy a hasam :S

Még nem volt fium, ugy a szemembe senki se mondta (fiú) hogy szép vagyok vagy valami.

A neten persze volt 1 pasi aki azt mondta h jó csaj vok... de lehet h csak hízelgés........

Anyum szerint szép vok, nővérem szerint is, de Én nem hiszek nekik :I Nem tudok hinni nekik

Bnőm szerint nem vagyok csúnya. bár nem mondta még azt se h szép vok, csak h nem vok csúnya

:)

Sötétbarna hajam van, majdnem a fenekemig ér:) Szemem barna *-* Szemüveges vok, mikor szemüvegem lett, oh az borzalma volt, úgy éreztem h ezzel csak még rondább leszek :S és még most is így érzek.

Nem vok cgány, nincs velük semmi bajom... de miért van az h csak nekik tetszek??? :S 1volt aki cgány és tetszettem neki...

Nem nagyon szoktam sminkelni magam, de a púdert azt szoktam használni.

Az oszt.társaim is rosszul bánnak velem, volt 3-4 emebr aki szerint csunya vok :/ ez is betett, így csak mégjobban érzem h milyen is vagyok....ronda :(((


2011. szept. 11. 11:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
PM -be küldj képet és majd eldöntjük.. ;)
2011. szept. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

14 éves ember nagyon sokat változik. Hidd el nekem. Ha nem is 1x évesen, de sokan 2x éves korukra teljesen kikupálódnak. Mintha más emberek lennének. Küldj képet:)

Na látom nő vagy:DDD Akkor pár év és szép leszel.

Nem gond, hogy szemüveges vagy, csak értelmes szemüveg keret legyen rajtad, ami jól áll és akkor már meg is van oldva a gond. Az o. társak meg ilyenkor még nyomorékok, akik álomvilágban élnek, miattuk se aggódj:D

2011. szept. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Tajparaszt ***** válasza:
Sz@ard le a negatívokat biztos van akinek tetszenél. Ha zavar a súlyod menj el sportolni olyan helyre ahol fiúk is vannak, érted :)
2011. szept. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, mindjárt küldök képet:)

Az utolsónak: Edzeni ahol fiúk vannak... háth... anyum edzőterembe dolgozik, csak ott külön van a női és a férfi terem ://

2011. szept. 11. 11:43
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem akarja elküldeni://

Majd még probálokom

2011. szept. 11. 11:45
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekem is küldhetsz képet, biztos tudok majd tanácsolni valamit.


Egy személyi edző

2011. szept. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Képet nekem is dobhatnál, kíváncsi vagyok rád:)

21/F

2011. szept. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem hogy komolyan segítenétek neki, tanácsokkal, inkább képeket kéregettek ...
2011. szept. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Úgy könyebb tanácsot adni, mivel lehet nincs is semmi baja.

Most jobb lenne, ha lerizsáznám, hogy egyen sok zöldséget, mozogjon kicsit, igyon sok vizet, teát, ne pedig édes sz..rokat. Néha ehet szemetet is, de minél kevesebbet.

Nyugodtan egyen amikor éhes, csak ne elefánt adagot. Ne feküdjön le 18:00 órakkor aludni. stb...

2011. szept. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ki az a hülye aki 18:00 kor fekszik le?? xd
2011. szept. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!