Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek szégyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Formax kérdése:

Lányok! Szerintetek szégyen szopni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 09:16
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Az én tökömet, nem :D
2011. szept. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Smartguy86 ***** válasza:
81%
Hülyének lenni szégyen.
2011. szept. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Végigszopni az osztályt az kicsit az lenne. De ha csak a pároddal csináljátok előjátékként, akkor nem, mivel előjátéknak is használjátok. De most gondolj bele.. Lenne valaki, aki megkérdezné, hogy szégyen puncit nyalni? Most nem azért, de ki nem tenné meg? Na kb ennyi volt, de csak gondolj bele.
2011. szept. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Nekem az, lehet lepontozni.
2011. szept. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
véleményem szerint nem szégyen, hozzá tartozik a szexuális együttléthez. ettől függetlenül, aki nem szereti, ne csinálja, az sem szégyen:)
2011. szept. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
89%

Szerintem egyáltalán nem az hogyha annak csinálod akivel kapcsolatba vagy...

én se akartam,megfogadtam hogy soha nem fogok csinálni ilyet,de a mostani kapcsolatomba megteszem,mert jó érzés hogy neki jót csinálok...:)

2011. szept. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igazábol én vagyok a fiu a kapcsolatban .. :D de a lényegen nem változtat.. szval már több mint 3hónapja élünk sexuális életet a barátnőmmel.. és az avéleménye hogy szégyen szopni.. nem akarom eröltetni...de néha azért csak örülnék neki föleg h én mindent megteszek h jó legyen neki
2011. szept. 4. 10:34
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk, lány már nem vagyok, de felnőtt nőként állítom: nem.
2011. szept. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Mi van a mai csajokal,már az orál is szégyen???(tiszt kiv)Hát én akor neki nem oráloznék,mert pont annyira szégyen nekem,mind neki,de ilyen formába d..ugni is szégyen,meg minden szégyen ami sex!!hát fiam,inkább legyen csunya csajom,de az ágyban minden ok legyen!!!2011 van,és a csajok még az orálon gondolkoznak hogy szégyen???De az nem szégyen hogy 13 évesen már f..asz van némelyikbe???(tiszt kiv)Meg 16 éves kis p..icsák azt irják,kicsi a párom f..arka mert 16cm....és nem érzem,na az ilyet meg dugatnám egy 25el de eröböl tövig!!!!
2011. szept. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ismertem egy lányt aki erre azt mondta hogy csak a qurvák szopnak..
2011. szept. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!