Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nem!? A legnagyob szivtip...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nem!? A legnagyob szivtipróknak is benőhet a feje lágya? Johnny Depp megmondja.

Figyelt kérdés
"Bár én nagyon korán veszítettem el a szüzességem, a saját gyerekeimnek mindenképpen azt javasolnám, hogy várjanak pár évet. 13 éves voltam, és azt sem tudtam, mit csinálunk pontosan. Akkoriban egy zenekarban játszottam, a lány pedig minden fellépésre követett minket. Egy kocsiban történt meg a dolog. A legnagyobb gondot nem is egymás testének felfedezése okozta, hanem az, hogy nem tudtuk, mit kezdjünk a saját végtagjainkkal, olyan szűkös volt a hely. Szégyellős tiniként gyakorlatilag meg voltam róla győződve, hogy egyetlen művészeti ágban sem vagyok tehetséges. A szexet is ezek közé soroltam. Bevallom őszintén, amíg nem ismertem meg a szerelmemet, a hancúrozás az első számú motivációm volt egy kapcsolatban. Addig érdekelt egy lány, míg az újdonság erejével hatott a testiség. Vanessa (Paradis, francia színésznő – a szerk.) éppen ebben különbözött a legtöbb barátnőmtől: ő nem adta magát egykönnyen. Miután először szerelmeskedtünk, úgy éreztem, életem végéig e mellett a nő mellett akarok felébredni – a rosszfiú énem egyszerűen lehiggadt, és megértettem, hogy a szexuális energiák sokkal erősebbek, ha lelkileg kötődünk egymáshoz, nem pedig csak úgy egymásnak esünk ismeretlenül. A helyzet az, hogy bármennyire is vonz téged a veszély, vagy a fura alakok, a legjobb, ha egy régimódi srác mellett kötsz ki. A szexmániások, a nagyhangú bikák, vagy a narcisztikus szépfiúk talán izgalmasnak tűnnek, de mi a közös jövőtök? Nekem semmi más vágyam nincs, mint hogy öregen a teraszon ülve bort igyak a szerelmemmel, és bámuljuk a házunk előtt elterülő tavat. És nekem ez igenis szexi.”
2011. szept. 4. 12:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Tökéletesen igaza van.


24/F

2011. szept. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek, bár sosem éltem kicsapongó életet.. (Közhelyes, még időm sem lett volna rá..) Szerintem is sokkal jobb olyannal együtt lenni, akot tényleg szeretek, bár összehasonlítási alapom nincs..
2011. szept. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hiába,Depp már csak tudja..
2011. szept. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
de sajnálatos, hogy ezt tanulni kell a férfiaknak ....
2011. szept. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A nők se különbek, már bocs!
2011. szept. 4. 13:25
 6/17 anonim ***** válasza:
47%

én és minden bnőm csak azért szexelt sokszor, hogy azt a pasit akibe szerelmes, megfogja!


tehát a legelső szex is szerelemből indul minden nőben, a pasik akik kihasználják a nőket.

mert nő ha nem érez semmit, nem képes lefeküdni senkivel, kivéve, ha prosti.

2011. szept. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

"tehát a legelső szex is szerelemből indul minden nőben, a pasik akik kihasználják a nőket.

mert nő ha nem érez semmit, nem képes lefeküdni senkivel, kivéve, ha prosti"


Ne haragudj, de ez nem mentség a kurvulásra. Ezek szerint, aki megdugatja magát, az ilyen kis diszkós nagyarcu köcsögökkel, azokba mind szerelmes és csak szerelemből fekszik le vele? Elég érdekes, hogy minden harmadik nap valaki mást szeretsz. :)

2011. szept. 4. 13:33
 8/17 anonim ***** válasza:

akivel diszkóban szexelt esetleg, hidd el, ha másnap elvinné randizni, vacsizni, stb, akkor járna vele!

csak a pasi hülye lenne ilyen nővel randizni.

csak a nő ezt nem fogja fel, mert azt hiszi ha oda adja magát, megkapja a srácot, pedig pont ellenkezőleg.

én is voltam tini...

2011. szept. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát ez kicsit 22-es csapdája. De a kutya csak ott van elásva, hogy a csaj teszi szét a lábát. Ha nem tenné szét amint meglátja a pasit, az nem használná ki, szóval nem csinálna magából ribit. Meg tudna bizonyosodni, hogy a srác tényleg komolyan gondolja vagy sem. A csaj csinál magából ribit, s ez kamu duma, hogy azért, mert meg akarja fogni a srácot. Hát, ha valaki csak igy tud elcsábitani, akkor az elég szerencsétlen lehet. Komoly pasit csak szexxel nem lehet megfogni. AKi ezzel próbálkozik, elve komolytalan pasit akar magának. Szóval ribi :)
2011. szept. 4. 14:54
 10/17 anonim ***** válasza:
aki ezzel próbálkozik, nem komolytalan pasit akar magának és nem ribi, hanem egyszerűen BUTA
2011. szept. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!