Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1 csaj akiért akár a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 csaj akiért akár a világ legnagyob papucs lennéél és mindent megtenék érte csak az a baj h a csajnak van pasija és nem tudom h mit csináljak mert am elvegyunk meg minden?

Figyelt kérdés
nem célozgattam neki ara h bejön kocskáztunk is már segícsetek pls a tanácsokkal?
2010. okt. 22. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg írni és kopj le a csajról barom!
2010. okt. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha 14 év alatti vagy, bocsi, nem a lelkedbe akartam gázolni:)
2010. okt. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem lehet 14 év alatt ha kocsikáztak :D hát ha van barátja akkor inkább hagyd várd meg mig vége lesza kapcsolatánakte se szeretnéd gondolom ha barátnődre hajtanának vagy ha jobavagytok és bezélgetek és rájosz hogy rosszaa barátjávalaa kapcsolata akkor léphetsz :d
2010. okt. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kocsikáztak? Én kockázásra tippeltem volna, de egyiknek sincs túl sok értelme...
2010. okt. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

:D

Köszi nektek! Tényleg azon gondolkodtam az előbb, hogy mi az a kocskázás, de így már értem... Előszőr kockázást gondoltam, hogy valami dedós játékról van szó.

2010. okt. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kapjátok be a f.aszomat ti gy.ökerek jó baromk vagyokt 18 éves pasi vok és ne bu.ziskodjatok már hanem normális komit...
2010. okt. 22. 15:54
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"komit???"


az életben nem fogsz összejönni azzal a csajjal, csak barátként tekint rád.

2010. okt. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"baromk vagyokt"

őőőő, barom vagy??? Ez azt jelenti? He?

Ha te 18 vagy, akkor a 2 éves kis fiam(ha lenne), 1000x okosabb lenne.

Miért nem tudsz értelmesen beszélni??

2010. okt. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A stilusod, a fogalmazási készséged, és a helyesirásod arra enged következtetni, hogy te egy égő srác vagy, akit mindenki megmosolyog, utána meg lepattint. Ne várj másfajta válaszokat, mert úgysem kapsz.

Told el a bringád, mert lerugják a csengőd, kishaver...

2010. okt. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jobb ha orvoshoz mész, aki segít neked, mert sajnos úgy látom, te nem fogsz magadon...

De várhatsz is apukám, de akkor az élet tanít majd meg téged és az fájni fog.

2010. okt. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!