Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem egy fiúba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy fiúba akit online ismertem meg. Hogyan értessem meg vele, hogy hazugságom ellenére szeretem?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 14:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Kedves 17 éves fiú!


Ha őszintén gondolod, köszönöm. Ám te hetero vagy hogy így érzel?

Levelet is írtam neki, és nem keresem fel személyesen a szülei végett sem.

Nem teszem ki őt ilyen gondnak. Viszont hébe hóba küldök neki valami apróságot, amit maximum kidob.

A lelkemet megnyugtatja, és reménykedem én is.

2011. szept. 4. 20:47
 12/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nem mondanám magam se melegnek se binek, inkább amolyan 1-esnek a Kinsey-skálán.


De azt gondolom, hogy a szerelemnek nincs köze se az életkorhoz, se a nemhez! A boldogságot mindenki megérdemli, akár azt vele egynemű vagy egy ellenkezőnemű féllel szeretné!


Amúgy Igen, komolyan gondoltam!


És ha véletlenül mondjuk sétálgatnál azon a környéken, hol lakik, vagy azon az útszakaszon amelyiken hazajár?

(Nem tudom, hogy ő tudja-e, hogy te hogy nézel ki, de attól, hogy valakihez az utcán odamész, még senki nem fogja azt gondolni rólad, hogy szerelmesek vagytok)


17/F

2011. szept. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Kedves kommentelő!


Köszönöm őszinte jó kívánságod.

Ám 400 km-re lakik tőlem, ami nagy távolság, már megnéztem , tömegközlekedéssel kb 7 óra sajnos, de már ne tervezem hogy elmegyek hozz. Azaz talán egyszer mikor már kicsit lenyugszik a kedélyem, nekem is, de én még ilyet nem éreztem senki iránt, pedig azért elmúltam 20.

Amit most tenni tudok, az az hogy sok boldogságot kívánok neki, és akkor is ha soha nem lehet hozzá közöm. Igen a boldogságot mindenki megérdemli, még az is aki azt írta nekem ma, hogy hülye fasz.

Élőben nem vagyok egy érzelmes ember, mégis csak férfiak vagyunk ugyebár, de én megmondom egy barátomnak is akit emberként szeretek, hogy szeretem. Ezt a szót ritkán mondjuk egymásnak mi emberek is de fiúk meg főként, pedig valahol a barátok szeretik egymást mint embert, és ha még ki is mondanák, az lenne az igazi.

2011. szept. 4. 21:44
 14/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ebben a "szeretlek" dologban tejesen egyetértek veled! Tényleg, jólesne néha kimondani, vagy megkapni!

Talán ez a baj a mai világgal, nem lehet csak "úgy" megmondani...


17/F

2011. szept. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen, jobb lenne a világ. Én most összeállítottam neki egy anyagot, amiben leírtam őszintén amit érzek. Nem veszíthetek vele semmit, mert még mindig bűntudatom van. Soha nem éreztem ilyent senki iránt, és mindig diszkrét voltam, de tőle nem félek és bízom benne, bár ha az az ára, hogy eljuttassam hozz, és szétkürtöli, akkor egészségére, viszont így meg nem nyugszik a lelkem:(
2011. szept. 7. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!