Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk Ti járnátok idősebb lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk Ti járnátok idősebb lánnyal?

Figyelt kérdés
...3-4évvel idősebbel beválalnátok ha úgy alakulna?
2011. szept. 4. 16:17
 161/186 A kérdező kommentje:

húúúúúúúúú hamar válaszoltál:$ nekem ma volt az első napom idén

hogy telt a napod?:D

2011. szept. 5. 17:14
 162/186 anonim ***** válasza:
Fú hát eleinte jól, mert tesi órával kezdtünk attól fel lehet frissülni(ha épp nem köpi ki a tüdejét az ember) :) Aztán egyre unalmasabb órák jöttek a végére már majdnem elaludtam :) Amúgy nem érek rá mindig, mert ha érdekes az óra, vagy érettségi tantárgy akkor figyelek és csak a szünetben válaszolok. (Már ha épp a szünetben ráérek)
2011. szept. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/186 anonim ***** válasza:
Egyébként elküldtem az MSN-em privátban :)
2011. szept. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/186 A kérdező kommentje:
nekem meg pont az első óra volt uncsi, ha érettségi évében vagy akkor csak arra a KÉT tárgyra koncentrálj amit beszámíthatsz a többi nem lényeg:) hová mész tovább tanulni??
2011. szept. 5. 17:21
 165/186 A kérdező kommentje:
biztos nem írtad el a címed?...a vége olyan furcsa
2011. szept. 5. 17:27
 166/186 anonim ***** válasza:
ELTÉRE szeretnék, de tulajdonképpen a suli nem számít annyira, csak a szak legyen programozó informatikus :) Az ELTE csak azért vonz mert úgy hallom elég sokszínű és sok érdekes ember jár oda :)
2011. szept. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/186 anonim ***** válasza:
Szerintem nem írtam el. Ha a vége ugyanaz, mint az eleje, akkor nem írtam el :)
2011. szept. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/186 A kérdező kommentje:

programozó infós...mindenki az akar lenni...

elég nehéz lehet.) ELTE-no comment!!!

2011. szept. 5. 17:32
 169/186 anonim ***** válasza:

Én azért akarok az lenni, mert az érdekel igazán :) És mert ahhoz van tehetségem. :) Meg persze sok minden más is :) De "sok minden más" nevű szak egyik iskolán sincs :)


Am miért, mi a baj az eltével?

2011. szept. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/186 A kérdező kommentje:
jóaz jóaz !! :D semmi csak túl sok a stréber...
2011. szept. 5. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!