Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk Ti járnátok idősebb lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk Ti járnátok idősebb lánnyal?

Figyelt kérdés
...3-4évvel idősebbel beválalnátok ha úgy alakulna?
2011. szept. 4. 16:17
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/186 A kérdező kommentje:

bárcsak ilyen könnyű lenne...de ez a fenékfogás nem túl egyértelmű hogy akarok tőle valamit ? nagyon is az, nem akarom megijeszteni :(

egy lány tuti odavan érte...de szerintem ő neki nem kell,bár likolja meg minden kiakadok néha... meg én nem adnám magam oda meg és egy nap utána face-n szeretlek blabla...fiatalok...(16-17éves csajszikák)

2011. szept. 4. 19:21
 52/186 A kérdező kommentje:
ó ha , na és ha ég és föld vagyunk ? tűz és víz, lehet azért vonz annyira
2011. szept. 4. 19:24
 53/186 anonim ***** válasza:
100%

De, egyértelmű hogy akarsz tőle valamit, de ez a cél, nem? Nem kell feltétlenül odaadnod magad neki, ezután ha felkeres, akkor már lassabbra veheted a tempót :) Mondd neki, hogy te fogdoshatod, de Ő nem téged :) Máshogy nem fogja elhinni :) Legalábbis szerintem nagyon klassz csaj lehetsz és odavan érted :)


F/18

2011. szept. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/186 A kérdező kommentje:
na ja biztos nagyon oda van értem...kár hogy nem ő mondta így ugy sem hiszem el
2011. szept. 4. 19:28
 55/186 A kérdező kommentje:
igen egyértelműen, de ha nem jövök be neki mint csaj is jó lenne barátja lenni és elmenni ide oda együtt az jó lenne olyan álombeli az egész, de én még 22évesen is csak álomvilágban élek pár méterrel a föld felett
2011. szept. 4. 19:30
 56/186 anonim ***** válasza:
100%

Mondom, hogy a lányok nem vesznek észre olyan fiút, aki nem vette észre őket :) A lányok válogatnak hidd el! Te vagy előnyben hozzá képest és ezt használd ki! :) Lehet hogy nem rólad álmodik minden éjszaka, de valójában ezt te döntöd el! Egy próbát mindenképp megér, legfeljebb ha visszautasít, akkor mondd azt, hogy csak barátkozni akartál vele csak kicsit szórakozott voltál :) Próbálj egy kicsit, huncut, gyerekes, vidám lenni, de ugyanakkor legyen meg benned a komolyság is. Szerintem ez mindenkinek bejön :)


Hidd el nekem, mindenki álomvilágban él, csak van, aki nem érzi át ennek súlyát! Ha te igen, akkor ezt ki tudod használni :) Irányítani tudod a hangulatod, amire a környezeted is felfigyel. Az emelkedett hangulat mindenkit 1000x vonzóbbá tesz, mint amilyen :) (Persze ilyen hangulatban te is mindent másképp látsz :) )


F/18

2011. szept. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/186 A kérdező kommentje:

Mondom, hogy a lányok nem vesznek észre olyan fiút, aki nem vette észre őket :) A lányok válogatnak hidd el! Te vagy előnyben hozzá képest és ezt használd ki! :) Lehet hogy nem rólad álmodik minden éjszaka, de valójában ezt te döntöd el! Egy próbát mindenképp megér, legfeljebb ha visszautasít, akkor mondd azt, hogy csak barátkozni akartál vele csak kicsit szórakozott voltál :) Próbálj egy kicsit, huncut, gyerekes, vidám lenni, de ugyanakkor legyen meg benned a komolyság is. Szerintem ez mindenkinek bejön :)


Hidd el nekem, mindenki álomvilágban él, csak van, aki nem érzi át ennek súlyát! Ha te igen, akkor ezt ki tudod használni :) Irányítani tudod a hangulatod, amire a környezeted is felfigyel. Az emelkedett hangulat mindenkit 1000x vonzóbbá tesz, mint amilyen :) (Persze ilyen hangulatban te is mindent másképp látsz :) )



igaz mert valaki hívta rá fel a figyelmem...azt mondta tetszem neki...de nem hittem el, azóta minden percben csak álmodozom róla, éjjel is :)

ő meg másról? hát kap majd tőlem :D

de ilyen sokszínű azért nem vagyok, kábé földbe gyökerezek ha meglátom :DD

2011. szept. 4. 19:40
 58/186 A kérdező kommentje:
upsz bent maradt a tiéd hogy lássam mit írtál :DD
2011. szept. 4. 19:41
 59/186 A kérdező kommentje:
áh esélytelen, nem is tudom mit álmodozom :(((
2011. szept. 4. 19:42
 60/186 anonim ***** válasza:
100%
Hmm mostmár egyre kíváncsibb leszek, hogy milyen vagy :) Küldenél esetleg egy Facebook linket vagy egy képet privátban? De szerintem ezek a tulajdonságok, amiket leírtam, mindenkiben megvannak, csak elő kell hozni :)
2011. szept. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!