Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Probléma internetes ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma internetes ismerkedés kapcsán - érdemes foglalkozni vele?

Figyelt kérdés

Többször előfordult már, hogy egy-egy lánnyal különböző internetes oldalakról levelezésbe kezdtem ismerkedési céllal.


Volt nem egy eset, amikor az illető egyik pillanatról a másikra minden előzmény nélkül eltűnt, azaz az ikszedik levélre nem válaszolt. Véleményem szerint egyikük ellen sem követtem el semmit, ami ilyen drasztikus lépésre okot adhatna, és amúgy értelmes emberek voltak, ki nem néztem volna belőlük.


Eddig mindig úgy volt, hogy hagytam a fenébe, és én sem kerestem őket ezek után. Helyes lépés volt? Hozzáteszem még, hogy ellenkező esetben én szoktam egy búcsúlevél féleséget írni, amiben tapintatosan megindoklom, hogy miért szeretném megszakítani a kapcsolatot. Ezt díjazni is szokták. Nekem is volt ilyen tapasztalatom is, és én is méltányoltam az őszinteséget. Nem ez lenne a természetes?


2011. júl. 12. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Az internetes ismerkedésnek más szabályai vannak, tehát a materiális és a virtuális világ ebből a szempontból sem homogén.
2011. júl. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele - nem érdemes egy olyan dolog miatt bánkódni, ami el sem kezdődött. Sokan járnak így az interneten, ez is benne van a pakliban.
2011. júl. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor csak én érzem ezt súlyosnak és megalázónak? Volt olyan, akivel napi kapcsolatban voltunk. Szerintem bunkó dolog és kész, akár interneten, akár élőben történik.
2011. júl. 12. 21:19
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem az adott "kapcsolat" elvesztése zavar, tisztában vagyok azzal, hogy mennyire nincs jelentősége. Csak bántja az önérzetemet a dolog.
2011. júl. 12. 21:20
 5/9 anonim válasza:
Én egyetértek veled, szerintem is az lenne a természetes, hogy legalább közöljük a másikkal, hogy bocs, de nem szeretném már veled tartani a kapcsolatot. Velem is megcsinálták már ezt neten, hogy szó nélkül leléptek, de ami a rosszabb, hogy nemrég a volt barátom is megtette, pedig jóban voltunk, és tartottuk a kapcsolatot még a szakítás után is:( Aztán egyszercsak eltűnt...
2011. júl. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Teljesen jogos, azért elvárható legalább egy 3 mondatos levél, hogy nem akarja tovább a beszélgetéseket. Én eddig akivel megszakítottam a kapcsolatot, annak nem csak levelet írtam, hanem msn-en elmondtam neki miért.
2011. júl. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hülyék az emberek, ennyi.

Velem is volt már,hogy megjelölt egy csaj,hogy bejövök neki, írtam neki és le sem sz*rta.

2011. júl. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
22:27: Itt nem erről van szó. Ha valaki már első körben nem reagál, az normálisnak mondható internetes környezetben. Azzal van bajom, ha a dolog hosszabb kommunikációt követően történik meg, minden átmenet nélkül.
2011. júl. 12. 23:33
 9/9 anonim ***** válasza:

Velem is előfordult ilyen, sajnos nem egyszer! Ezért is utáltam meg a netes társkeresést. Szerintem megérdemel annyit az ember, hogy legalább egy búcsúlevelet küldjön az illető, hogy bocs, találtam mást, sajnálom, hogy raboltam az idődet, csá!

Az megint más kérdés, hogyha az illetőnek valamilyen okból kifolyólag nem tud internet közelébe kerülni, vagy valami baj történt vele... Az emberek nagy többsége érzelmileg eléggé unintelligens sajnos :(

2011. júl. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!