Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes vele foglalkozni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes vele foglalkozni? Miért változott meg? Lehet valami köztünk?

Figyelt kérdés

Van 1 srác osztálytársam, akivel évelején nagyon jóba voltam, sokan azt hitték, hogy járunk. Aztán hirtelen megromlott a viszonyunk, nagyon csúnyán összevesztünk és olyanokat vágtunk egymás fejéhez, hogy nem tetszünk egymásnak és hogy csak szórakoztunk..--> ezt nem tudom komolyan gondolhatta-e

Majd egész sokáig nem beszéltünk, max. ha muszáj volt.

De mostanában egyre többet beszélünk, amikor ránézek, mindig észre veszem, hogy figyel,de semmi több..

Sok lánynak tetszik én pedig nem vagyok a legszebb, érdemes lenne foglalkozni vele, vagy keressek más pasit?


2011. márc. 16. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hülyeség amit írok.

De mi lenne ha tőle kérdeznéd meg.

2011. márc. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok a ti véleményetekre :)
2011. márc. 16. 13:34
 3/10 anonim ***** válasza:

Látom te se pasiztál még sokat ha ennyire nem ismered a dörgést:D


Ez tipikus húzd meg ereszd meg játék úgy teszek mint ha..közben meg otthon miattad esz a fene..tipikus!


Na nááá hogy odáig van érted!...aki számomra közömbös azzal nem szórakozók, nem tetszik( mármint konkrétan azt sem tudom, hogy él-e vagy hogy hívják, nem gondolok rá és számomra nem létezik!)szóval dühében mondott ilyesmiket, mert odáig van érted! Ahogy látom te is érte:D


Ha majd jártok azért írd meg jó:D

2011. márc. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ohh, már elég sok sráccal volt dolgom, de őt nem értem :D

Köszi a választ, akkor ezek szerint kis beszari...:D:D

2011. márc. 16. 14:01
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez a sok lánynak tetszik is egy vicc! Amikor gimis voltam azt hitték, hogy valami istenség vagyok akinek megvolt a fél gimi...egy csaj azt is elhíresztelte, hogy lefeküdt velem...szóval a látszat néha csal!


A sok lány mégis mennyi? Nyugi te is tetszel biztos más fiúknak ne legyél már kishitű könyörgöm!


Szóval hajrá! és ne higgyél el minden hülyeséget amit hallasz, mert nem mindig van az úgy!

2011. márc. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kb mindnen 2. lánynak tetszik :) Szerintem..:D Vagy csak nekem tetszik ennyire és ezért látom ennyire szépnek?:D
2011. márc. 16. 14:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen! Elfogult vagy nem is kicsit..de nincs ezzel baj nálam is ez van, ha tetszik egy lány őt látom a legjobb csajnak a világon...aztán dúl a love..járás..kiábrándulás..szakítás és nem értem mit láttam benne hogy ennyire meghülyített:D
2011. márc. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nekem is néha az van ezzel a sráccal, hogy nagyon tetszik aztán pár hét múlva, Úristen mi tetszhetett rajta:D

De amúgy akkor most utalgassak neki vagy mit csináljak?

2011. márc. 16. 14:42
 9/10 anonim ***** válasza:

De mostanában egyre többet beszélünk, amikor ránézek, mindig észre veszem, hogy figyel,de semmi több..

na akkor kezd el te is játszani ugyanezt..vegye észre hogy te is figyeled de semmi több aztán várd mit reagál hosszútávon...persze ha vagány csaj vagy és nem szeretnél tökölni..akkor szépen félrehívod és megkérdezed, hogy most mi van köztünk? csak gondolom akkor meg beijed a srác.

2011. márc. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszi :)
2011. márc. 16. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!