Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen feladatot adnátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen feladatot adnátok? (felelsz vagy mersz)

Figyelt kérdés

akinek volt valami durva lécci azt írja le, de akinek nem volt az is írhatná hogy mit mondana.

korom 14/f és nállam egy évvel idősebbekkel játszom.

eléggé bevállalósak viszont azért lefeküdni nem fognak.


2009. ápr. 20. 20:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

csókolózzon fiú fiúval, vagy lány lánnyal.

hol játszotok? van lehetőség idegen embereket is belevenni? na mindegy, gondolom nincs XD

nekem a legcikibb az volt, mikor mindenki előtt le kellett vetkőznöm... Szerencsére nem teljesen pucérra...

Aztán felelésre: mikor és hogy veszítette el a szüzességét, ha ez még nem történt meg, akkor mesélje el úgy a sztorit, mint ha vele történt volna meg. óóóh, mikor én játszottam ezt a játékot, még annyira más volt a világ... ilyenkor érzem, h öreg vagyok... :P 23/L

2009. ápr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%

Pisiljen bele az egyik lány a másik lány szájába, utána kakiljanak egymásra és kenjék szét magukon, majd nyalogassák le egymásról :)

Vagy valják be mit, és mikor hánytak utoljára :D

2009. ápr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
29%

kis samrolast, mondjuk pettinget, az zsiiir lenne XDXD egy gruppent osszehozni, en benne lennek ;)

fatercosta

2009. ápr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

sztriptiz. furcsa etelkombinaciok elfogyasztasa. hanyjon direkt. csok azonos nemuvel. valljon szerelmet valakinek. karaoke. tanc vmi idetlen zenere. duett valakivel. hoditson meg vkit. pisiljen mindenki elott (mondjuk foleg fiuknak, lanyoknak durva)

ha vannak masok is akik nem jatszanak es nem tudnak a dologrol, pl a masik szobaban: szerezzen 1 melltartot, de nem mondhatja meg h jatek.

2009. ápr. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
8%

Ez is egy olyan kérdés amit csak azért tettél fel mert nem volt jobb dolgod igaz? :D

Miért nem tudsz egy kicsit magadtól kreatív lenni? :)

2009. ápr. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

az utólsónak csak annyit hogy ha nem tetszik mért nem tudsz nem írni?

azrét tettem fel mert már kifogytunk az ötletekből!

2009. ápr. 21. 07:09
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

én utoljára 6 éve játszottam ilyet (öreg vagyok :(( ezekből látszik:D) és akkor ezek voltak a durva feladatok: megcsókolni valakit, azonos neművel szájrapuszi (csókot nem vállalta senki:D), tejszínhabot lenyalni valakinek a hasáról, lánynak nadrágon keresztül megfogni az egyik fiú péniszét, fiúnak a lány mellét

és emlékszem az volt, amikor valaki nem csinálta meg a feladatot le kellett vennie egy ruhadarabját :D

régi szép osztálykirándulások... :D

2009. ápr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
35%
De mindenki olyan ötleteket mond, ha nem vagy fogyatékos magadtól is kitalálhatnád.(egyszóval, nyilvánvaló)
2009. ápr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

köszönöm ismét

és akinek nem tetszik hogy kérdezek az ne írjon! nem muszály bakker?

nem lehet megkérdezni ha már szinte mindent csináltunK?

2009. ápr. 21. 19:50
 10/16 anonim ***** válasza:
61%
Úgy tűnik nem mindent :D
2009. ápr. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!