Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen feladatot adnátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen feladatot adnátok? (felelsz vagy mersz)

Figyelt kérdés

akinek volt valami durva lécci azt írja le, de akinek nem volt az is írhatná hogy mit mondana.

korom 14/f és nállam egy évvel idősebbekkel játszom.

eléggé bevállalósak viszont azért lefeküdni nem fognak.


2009. ápr. 20. 20:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Akk minek kérdezted?
2009. ápr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
57%

Hácc elolvasta a válaszokat!!! Gyerekek nektek a szájrapuszi gázos???

Nos akkor egy kis durvaság: 1. Az egyok (tökmindegy h fiú vagy lány) dugja ki a nyelvét a másik meg harapjon rá!

2. Vetkőzenek le fehérneműre (megint nemtől függetlenül) és bujjanak be egy ágyba és ...!

3. Szívjátok ki egymás szemhéját!

4. A sztriptíz sem maradhat ki!

5. NYalj bele a másik fülébe!!!

.................... és még sorolhatnám na ezek durvák voltak!


Mi így játszuk üdv Bogi

2010. jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%

mi enyire durvák nem szoktunk lenni de 5letünk se sok szokott lenni

velem fura lötyit itattak ammibe gumicukortól kezdve minden volt meg papucsot nyalogattam

2010. jún. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
67%
19:50 a muszáj még mindig j ;)
2010. júl. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
73%

Én 18 éves vagyok és a barátnőim gyakran átjönnek pizsipartizni.... Egy horr. film után ilyenek a durvák:

Kimenni a kertbe egyes egyedül

Vagy bezárni X-et a szobába stb.

Általában ezek vannak:

Ruhazállog, megfogni egymás csupasz mellét, megofni egymás csupasz fenekét, vagy erotikusa megenni egy répát, vagy amíg tartja a másik a a középső újját az nyalogatni... Nekem egyszer olyan volt hogy pucérra lekellett vetkőznöm míg egy lány az ágyon feküdt és rá kellett "ülnöm" húúú az durva volt. De a sulis táboroknál még dúrvább is volt 14 voltam.... Egy fiú levetkőzzött és a kezemet kellett húzogatnom a péniszén.... Három hétig tisztogattam a kezemet. Felelés: hány % ra tetszik valaki. Nekem egyszer megkellett mondanom pontosan hány punciszőröm volt(ez is pizsi parti) XD hát igen...

2011. dec. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
Most megismertem a játék sötét oldalát. :I xD
2012. máj. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!