Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rengeteg olyan kérdést látok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengeteg olyan kérdést látok, aminek a tartalma szerintem egy normális kapcsolatban egyértelmű, pl: "miért csinálja ezt....."... | Miért nem kérdezi meg...? Miért nem kommunikálnak? Miért írnak ide ilyen kérdéseket?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 20. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Jó kérdés :D De ha már megkérdezi, mert ez a probléma hát akkor válaszoljunk, hátha segítünk :)
2009. ápr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
mert a nők szeretnek kombinálni, és néha nincs hasznavehető ötletük, ezért beavatnak más nőket is, hogy segítsenek. :D
2009. ápr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
egyszerűen kezdenek elkocsosodni az emberek, ez az igazság...nincs egy önálló gondolatok, nullák lesznek lassan internet nélkül
2009. ápr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

egysruen nem olvassak el a valaszt amit feltettek ugyanarra a kerdesre es inkabb ujat irnak, minden nap ujabb fogamzasgatlo kerdes van meg terhes lett-e, nekem mar faj XD

fatercosta

2009. ápr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A "legszebb" az, mikor ugyanazt a kérdést írja ki többször valaki. De hogy valami érdemleges választ is adjak a kérdésre: szerintem az egyik legfőbb oka maga az internet. Ez egy ördögi kör. Függőség->nincs idő másra->nincs kommunikáció->előkerülnek a problémák->itt az internet, ami megoldást nyújt mindenre->függőség.
2009. ápr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

pedig a kerdesben legtobbszor mar ott a valasz!!!

vagy azt sem ertem h a mondat amugy sima kijelentes lenne. pl "a baratom fingik". de hogy jojjon valasz is ugy irjak ki h "miert van az h fingik a baratom?" nna vajjjjon miert. mert kell neki! nem nagy ordongosseg.

2. valaszolo, ott a pont! :)))

2009. ápr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A 2. válaszoló hazabeszél :D ugyanis ő is nő. De ő inti magát is, hogy "Ne kombinálj, ne kombinálj!" :D, viszont a napokban jött rá, hogy habár ő nő, de mégsem érti a nőket... :D Ezért megpróbálta megfejteni a kérdést, és arra jött rá, hogy ez egy ördögi kör.

Máskülönben a triviális dolgokon nevetni szokott. ;)

2009. ápr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert azthiszik ha kiírnak teljesen nyilvánvaló dolgokat, és idegenektől kérnek tanácsokat a saját tapasztalatuk helyett kaptak egy tanácsot.De kábé annyit kaptak, hogy van 20 féle ember és 20 féle válasz.És most te komolyan azokközül fogod eldönteni mit fogsz cselekedni?Mit fogsz mondani?Mit fogsz gondolni?Az emberek unatkoznak :D és azthiszik mások jobban átlátják a saját problémájukat mint ők maguk.Pl.: "Normális, ha menstruálok 14 évesen?" Igen normális, igen normális, nem te normáltalan vagy :D <--- és akkor ez a válasz számít??!Miért számítana ha te már magadban ugy is eldöntötted a választ mikor a kérdést leírtad!Biztos szeretik megosztani a pici problémájukat másokkal, mert ahelyett hogy a barátaiktól kérnek tanácsot ilyen nagyon nagyon egyszerü problémáknál az internetet zargatják vele :D ;) ééén csaaak Véleményt nyilvánítottam lehet nem pontosan a kérdésre válaszoltam...xD 15/L <-- hogy minek irtam le? nemtudom :) talán részese lehettem ezáltal valami pici dolognak...
2009. ápr. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

22:22 - üzenete nagyon igaz sztem.

nem ülnek le és gondolkoznak el az emberek, hanem "hoppá miért ne irnám netre kérdésem majd megadják a választ" pedig sokkal hasznosabb, ha az ember elgondolkozik dolgokon. De nekem tetszik ez az oldal, mert vannak olyan dolgok amik hasznosak. Ez jó mert tapasztalatlan dolgokat lehet tanulni. Na de igaz,h vannak akik "kezdők" kapcsolatban azoknak lett kitalálva ez, meg akik "haladók" és többet akarnak :D A kérdésre, azért, mert erre kíváncsiak, tehát ha tudunk adjunk segítséget mindenkinek akinek tudunk, nem tudom,h ti a pontokra hajtatok vagy nem, de sztem nem kellene pontokat beszervezni, többetérne, ha mindenkit a segítőkézség ösztönözne, én is azért regeltem:D(tök komoly) 2 kérdést tettem fel ami érdekelt, a többire meg válaszolok, lehet némelyikből tanulni is:D Amúgy visszatérve a kérdésre, vannak furcsaemberek akik zárkózottak(én is) azok nem mindig mernek lépni(kérdezni) pedig többet érne némelyik kérdést ha társuktól kérdeznék, mint tőlünk.. Hosszú lett bocsi, meg sok zagyvaság, bogozzátok ki:P :S

2009. ápr. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért mert az emberek nagy része földbuta. Ehhez még társul a tudatlansága és tapasztalatlansága és ez lesz belőle amit látsz.

A spermával, a faßz méretettel, a kombinálással, a gyáva férfiakkal. 21 éves lányok és fiúk magyarázzák, hogy ők miért szüzek. Ideológiát társítanak ahhoz, hogy balfékek és gyávák ahhoz hogy kapcsolatuk legyen. És a többi és a többi.

Keménynek akar tűnni mindenki, aztán megkérdezi a gyerek, hogy ciki, ha fél órával az aktus után visszahúzza a fitymáját a helyére... Ez a gond... amikor az ilyet kérdezni kell... meg hát még nagyon sok minden van...

Kommunikáció hiánya, mély tudatlanság, szülői kapcsolatok hiánya. Nagyrészt ezekre vezethető vissza a kérdések nagy része

2009. ápr. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!