Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek rib@nc az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek rib@nc az aki érzelmek nélkül csókolózik?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 20:53
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Jó ez is a te saját privát véleményed, ha te ezt látod jónak hiába a kérdésed!Mert már előre leírtad a válaszaimat!

de megismétlem mivan ha épp ez váltja ki belöled az érzést?

ez miért volna igénytelenség-velem megtörtént és 1általán nem érzem hogy akármit is bánnom kéne

2011. szept. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
akár ribancság akár nem néha rohadt jól tud esni érzelem nélkül csókolni egy ismeretlent.ő legalább nem bánt
2011. szept. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:54


A másik 86%-os észlény...ez én lennék? Szeretnél te ilyen észlény lenni kisapám. NEM, nem neked reagáltam azt, amit leírtam, hanem arra például, h mennyire nem értékelték a tökre reális véleményemet...ja meg azért, mert az elején mennyien azt írták, h IGEN, r.banc dolog. És még mindig azt mondom, h előbb az emberek magukat tegyék helyre, és még az után sincs joguk követ dobálni a másikra.


Az a baj, h tele a világ az ilyen álszent emberekkel, akik csuklóból leszólják a másikat, amikor - valljuk be - ők is UGYANÚGY megteszik azt, amit a másik, ha arra lehetőség van.


Ennyit erről. Az meg, h ismeretlenül sértegetsz itt engem, a legkevésbé se bánt...csak téged ír le kedvesem.

2011. szept. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
továbbra is egyetértek ámbár már 81böl csökkent a statom:)
2011. szept. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Nem értékelnek itt minket, hiába. :D
2011. szept. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
nem:)
2014. ápr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!