Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet észre venni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet észre venni egy fiún ha tetszik neki egy lány? Milyen jeleket ad?

Figyelt kérdés
És könyörgöm ne hülyeségeket x"D
2011. szept. 6. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

leginkább zászlós jeleket küld... hat óránál nem érdekled, de ha delet üt az óra biztos észre fogod venni :)


u.i.: én nem könyörgöm senkinek más se könyörögjön XD

2011. szept. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
zászlós jeleket x""D
2011. szept. 6. 18:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Keresi a tekinteted, társaságod, esetleg bújik, megérint(nem tapiz), olykor cseszeget, ja és zavarba jön ha veled van, esetleg féltékenynek tűnik ha más fiúkkal lát kb ennyi jutott eszembe.
2011. szept. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
morse jeleket küld ! Meg tüzet gyujt az utca közepén és füst jeleket az ablakod alá :D
2011. szept. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokat beszélget veled, keresi a társaságodat(feltéve ha lány vagy, amit erősen remélek, különben érdekes gondolataim lennének, hogy miért tetted fel ezt a kérdést...:D). Hazakísér, segít amiben tud, ilyesmi. Írkál rád facebookon/msn-en, hirtelen elkezdi majd mindenedet likeolni. Ez a jobbik eset. Van a még jobb, amikor a legjobb barátnőddel beszél, mert ő maga nem mer, ebben az esetben elég hamar tudsz majd róla...;) Ha viszont csak szimplán nyuszi, akkor max. arra építhetsz, hogy állandóan néz(már-már bámul), nem igazán ura magának ha veled beszél(bár ez már súlyos eset). Általános jellemző még a "flört", különféle megjegyzések, élcelődés, csipkelődés, gyanúsan sokat akar tudni rólad, valahogy szóba hozza a barátnő/barát/szerelem témát, fejtegeti, hogy neki soha nem volt barátnője stb. Ez nem minden, én csak magamból tudtam kiindulni, én ezeket tenném(hosszútávra szoktam ilyesmikben gondolkodni)...

17/F

Ui.: Ha már írtam egy kisregényt és nem is hülyeség, megoszthatnád, hoyg a lányok mit tesznek!(Elméletileg tudom, de azért jobb lenne egy gyakorlati megerősítés!) Ja, és nézheted a srác testbeszédét is!

2011. szept. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Meghúzza a hajad!

Ez aztán elég egyértelmű jel...

Ha nincs elég hosszú hajad hozzá, vagy nincs copf, az szomorú.

2011. szept. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
@első: ez a poén már lejárt! :D
2011. szept. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 orikon ***** válasza:
szívet küldd facebook-on.... nem ismerjük a srácot, lehet hogy elmebajos és nála az is jel, ha felgyújt, vagy döglött állatokat adományoz....
2011. szept. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!