Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van arra esély, hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van arra esély, hogy még tetszem neki?

Figyelt kérdés
Ezelött 4 hónappal egy bulin fel akart szedni egy srác, akit alig ismertem. Eléggé hideg voltam vele. Azóta, ha összefutunk folyton bámul. De kb 2 héttel ezelött láttam egy csajjal, míg elmentem elöttük, ö végig bámult engem, de nem köszönt, csak nézett. Majd rá egy hétre egy este láttam ugyanazzal a csajjal sétálni, de akkor nem néztem, hogy viselkedik. A csajról tudni kell, hogy egyetemista, és 270km-re található az egyetem, ahol tanul, a srác pedig a falumban lakik. A csaj lakhelye kb 40 km-re van, de ö nagyvárosban lakik, a srácnak pedig munkahelye van jopár éve, és minden ide köti a faluhoz. A lány pedig az unokatestvéréhez jár ide.
2011. szept. 6. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tettszel neki...lehet csak baratok a lannyal..
2011. szept. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki a cicidet.
2011. szept. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy csak barátok, mert többen látták már öket ölelkezni, meg hazakisére a srác a csajt(arra lakik, amerre ö) és miközbe kísérte, a vállánál ölelte a csajt és egyszer oda is hajolt hozzá(hogy megcsókolta volna, azt nem láttam)
2011. szept. 6. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!