Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell szemezni? Bámuljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell szemezni? Bámuljak és mosolyogjak, mint egy gyengeelméjű vagy hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Nézzétek el, h ilyen béna kérdéssel állok elő, de flört terén teljesen kezdő vagyok. Lehet, hogy meg is tetszem valakinek, de szerintem nem esik le. Jó lenne valaki tapasztaltabb véleménye, mert én sosem merek úgy stírölni valakit, hogy észrevegyék. Mi van ha a csaj zaklatásnak veszi vagy mondjuk van pasija és rám küldi őt??

Ui: Csak normális válaszokat kérnék. Remélem megértőek lesztek.


2011. szept. 6. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Nézz rá aztán lépj oda!
2011. szept. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Első: Már bocs, de szted erre én nem gondoltam? Biztos elküldene a f*aszba. Amúgy írnátok kort és nemet is a válaszhoz? Köszi. Én 20/f
2011. szept. 6. 19:27
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Csukd be a szemed és fuss el! By M.
2011. szept. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen kérdésem talán egy órája. Nekem ez a szemezős dolog nem jön be, pont ezért mert nekem is gondjaim vannak vele. Nekem jobban bejönne ha csak odajönnél beszélgetni. Nem szoktam senkit tuskón elküldeni aki nem érdemli meg.


Szerintem próbálj "véletlen" odanézegetni aztán jó esetben fogja a csaj.


Amúgy honnan írsz?


20/l

2011. szept. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
B+ 20 éves létedre nem tudod, hogy kell szemezni? Mélyen nézz a szemébe addig amíg bírod, ez egy olyan játék, hogy ki néz el előbb. Fiú, a koromat nem modom el, mert olyan sok. "Lélekben 20"
2011. szept. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
És tudod hogy kell sexelni? By M.
2011. szept. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

19:41nek

Mélyen? És ha nem is tetszek neki vagy van barátnője vagy egy nyomulós libának tart? Mert nekem ez már nyomulás belebámulni más szemébe anélkül, hogy akarná. Nem is tudom, ilyet sosem csinálnék! Ez olyan gátlástalan dolog nekem.

2011. szept. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is. Én elég gátlásos és zárkózott ember vagyok. Amúgy előbbieknek írom, hogy nem mindenki kezd el csajozni 14-15-16 éves korában. Van aki még 29 évesen is szűz, még jó hogy ekkora gondban nem vagyok. Bár a testbeszédet sosem értettem, ez pedig baj.
2011. szept. 6. 19:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem ha tetszik valaki akkor a hajamat birizgálom akaratlanul is. Talán ez segít valamit, hogy leírtam.
2011. szept. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi, mondjuk nekem ilyet még nem csináltak, de majd figyelek erre is:)))
2011. szept. 6. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!