Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiu aki már 7 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu aki már 7 éve tetszik próbáltam elfelejteni egy ideig sikerült de ha beszélek vele akkor minden érzelem feljönn xd mit csináljak?

Figyelt kérdés
van pár apró, , bibi" 1. a legjobb barátjával járok 2. ö meg az én legjobb barátnömmel járt de azért szemétség lenne veleszemben. Mit csináljak?
2011. szept. 6. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez most komoly??? 7 éve tetszik és ha jól értem akkor 7 éve a legjóbb barátjával jársz??? És ha már itt tartunk akkor 7 éve a legjóbb barátnödel jár???
2011. szept. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kicker ***** válasza:
Én ezért szeretem az életet pont,az ilyen szituációkért,ne vedd a szívedre nem rajtad nevetek csak komolyan mondom kész,hogy milyen helyzete jönnek fel ez hihetetlen.7 éve tetszik neked és hagytad hogy így alakuljon?,nem semmi,biztos megvan rá az ok de azért ismerd el ez azért már roppant húzos.Tenni ilyenkor bármit is?,van neked is kapcsolatod,neki is ráadásul azért itt különlegesebb a helyzet,csak tudod az a baj ha valakit jobban szeretsz mint aki jelenleg melletted van most kicseszés ide-oda,de ez sosem fog leülepedni amíg tényleg nem hozod fel neki,ezzel árthatsz is,nagyon is,de az embernek egy élete van és talán emiatt lehet önző valaki,úgy éld ált a perceidet hogy neked legyen jó.Nem könnyű,és az idő nem old meg semmit.
2011. szept. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!