Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? Létezik még az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Létezik még az az igazi, mindent elsöprő, örökké tartó szerelem? Miért nem lehet egy normális, hűséges pasit találni manapság? :S

Figyelt kérdés
Idióták kíméljenek!
2010. dec. 14. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy létezik még normális nő és normális pasi is, akik ha úgy hozza a sors akkor egymásra találnak. ( mondjuk ezt szokták szerencsének hívni )


Sajnos manapság minden eléggé megváltozott. Ebben a rohanó világban túl sok az elvárás a másikkal szemben, ezért nincsenek annyira hosszan tartó kapcsolatok. :S

2010. dec. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Így együtt szerintem nem létezik, esetleg úgy külön-külön, amit felsoroltál.

Persze akkor szép, ha el tudod hinni hogy ez AZ, és megtaláltad.

Az érzés létezik, de a valóságban illuzió. A legszebb illuzio.

2010. dec. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Biztos vagyok benne hg létezik :D
2010. dec. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Soha nem is volt ilyen "hatalmas szerelem", ilyen csak a filmekben van picilány. régen se tartott tovább a szerelem, csak szégyen volt elválni, ezért jobb híján kénytelenek voltak együtt maradni.
2010. dec. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, de tenni is kell érte. Ha cserépbe ültetsz egy virágot, akármilyen szép is, elhervad egy idő után, ha nem gondozod.
2010. dec. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én 3 éve egyfolytában nagyon szerelmes vagyok:)
2010. dec. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"igazi, mindent elsöprő, örökké tartó szerelem"


1. igazi szerelem van. Csúnyán hangzik, de kémiai folyamat ami az agyára megy az embernek, de nagyon jó :)


2. mindent elsöprő van. De nem biztos, hogy olyan nagyszerű, mert ugye tudjuk csak a filmekben lehet minden akadályt legyőzni (távolság, idő, ellenség és a többi)


3. örökké tartó nincs. Nem él az ember állandóan ugyanabban a hőfokban. Lásd első válasz. Van amikor jobb, van amikor rosszabb főleg hosszú távú kapcsolatban. Én pl évente bezsongok és körbeimádom a férjem :) Aztán meg "öljük" egymást. Mondjuk eddig eszünk ágában sem volt válni, mert ahhoz túlságosan ragaszkodunk a másikhoz.


A szerelem egy dolog...ami idővel, munkával, megértéssel egy sokkal bensőségesebb, sokkal ragaszkodóbb, de nem olyan heves érzelmekkel telített szeretetté változik. A mondat második felét a férjem szokta mondogatni. :)


S hogy egy közhellyel is gazdagodjék az oldal. A lángoló tűz hamar kihúny, de a hamu alatti parázs sokáig ég :)

2010. dec. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ebből megtudod...:P

[link]

2010. dec. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

De igen képzeld van! Jelen, 25F... és pofáraejtett, nemis akárhogyan. Miért van az, hogy a leányzónak volt idáig 3 éves kapcsolata, ami 1 évig válságban volt, többször leült a volt pasijával beszélni, és nem ment?

És az én utamat miért adta ki? Nem támadtam le első randin, és emiatt úgy gondolta, hogy már nem akar többet. De nem mondaná meg, inkább nem válaszol, nem reagál...

azért nincs, mert ha meg jön valami ténylegesen rendes pasi, akkor rajtuk kompenzáljátok magatokat. Esélyt nem adni, megbántani... igy rontottátok el a helyes pasikat! Az a kigyurt, aki a képen szerepel, annak semmi se fáj!

2010. dec. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)) Igen, azért azt már én is megtapasztaltam, hogy a filmekben teljesen máshogy mennek a dolgok, mint a valóságban!

Utolsónak: őszintén sajnálom, átérzem a heyzetedet:S Az az igazság h a mai "normák" teljesen eltérnek azoktól az alapoktól,amelyek egy igazi, szép szerelemhez elengedhetetlenek. Ritkák ma már a nem anyagias, őszinte, érzelmes emberek, kortól és nemtől függetlenül. Sokaknak többet jelent a pénz, a züllés és a csordaszellem...és azok, akik számára nem ezek az értékek elsődlegesek, vagy nem találják a helyüket a világban, vagy előbb-utóbb átértékelik az életüket és csatlakoznak a "trendekhez".

2010. dec. 27. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!