Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúúk véleménye érdekelne!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúúk véleménye érdekelne! Mitgondoltok erről?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon szép 17 éves csaj a sulinkban értem ez alatt ( baba arc, 170 cm , 55 kg igazi modell alkat ,kicsi a melle de jól áll neki és nagyon csinos de nem csontváz ) nagyon jó rucikban jár, néha csajos ruhákat hord néha sportosat, okos éltanuló és sportol is. És minden fiú megnézi az utcán én is ilyen akarok lenni . Fiúk nektek bejön egy ilyen csaj ??? komolyan úgyérzem hogy rajongok érte , ez már betegees 16/L
2011. szept. 7. 18:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%
Nekem volt ilyen baratnom es valoban buszke voltam mellette mert sokan megneztek meg irigyeltek de nem voltam boldog vele! Keves volt valami benne nem tudott ugy szeretni ahogy az atlagos lanyok sok idot forditott magara es en ugy ereztem hogy engem kisse hanyagol...Talakoztunk akkor minden oke volt mentunk moziba, mentunk szorakozni akkor mellettem volt akkor ereztette hogy szeret de maskor nem is beszeltunk telon csak ha en hivtam maskeppen nem hivott Facebookon is csak ha en irtam neki akkor irt vissza MSn -n ugyan ugy ... Otthon vagy elfoglalt volt vagy volt mas akivel beszelet ...nem tudom !! Aztan mondtam neki hogy haggyuk abba mert nekem igy nem jo! Akkor lattam hogy fog es nem akar elevesziteni es volt valtozas par hetig s aztan minden visszaalt a regi kerekvagasba es akkor mondtam hogy nincs tovabb !! es vege lett ... Egy idejig mind hivott o meg irt mikor meglattam s meg most is ! es azota nem hiszem hogy van baratja nem lattam fiuval azota ... En voltam az elso en szuztelenitettem es ugyhiszem azota nem volt massal ...En azota meg vagy 3 voltam ... xd
2011. szept. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 krvua ***** válasza:
verd ki a fejedből... mármint a p*csödböl...
2011. szept. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A 3-as mióta éltanuló?
2011. szept. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
nem értem az utolsó hozzászóló honnan vette a 3-ast lehet öszekevered valakivel vagy azt hiszed ismered de ha 3-as tanuló akiről beszélsz nem hiszem hogy egyre gondolunk ;)
2011. szept. 13. 14:50
 15/15 anonim ***** válasza:
Onnan veszi hogy "3-as tanuló", hogy rosszul írtad az osztályát.. Helyesen így lenne: 3.-os gimiben.
2011. szept. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!