Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan működik egy kapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan működik egy kapcsolat? Mesélne valaki?

Figyelt kérdés

Nem idealisztikus lányregény leírások érdekelnek ..hanem hogy a húsvér valóságban hogyan alakul egy szép igaz kapcsolat .


Nekem sosem udvaroltak .Vagy mert már ismertük egymást régebbről ,vagy mert nem akartak ,vagy mert nem hagytam ..

Nem tudom elképzelni milyen valakihez hazamenni és minden este hozzábújni avval az érzéssel h ez tényleg az amire vágytam -és már nem vágyom jobban az egyedül létemre ..

Hogy milyen valakivel megvalósítani programokat ..-a korábbi kapcsolataim csak a tervezgetésről szóltak ..v a testiségről .És bár ridegnek tűnik nem volt az ,csak kevés. És mivel a szerelemem ,a megbékélés és az otthon-érzet melegségét sosem éltem meg kapcsolatban eddig (nyilván önhibám miatt is ) nem tudom milyen lehet ..tartozni valakihez ..


(((Most megismertem egy fiút..aki szellemikben lelkiekben egészen izgalmas ..és már megint a szex került előtérbe ..és én valamiért félek ..pedig nem vagyok se prűd,se félős fajta -de most mégse tudom helyes e ha fordítva indul minden.. ))))


2011. okt. 25. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre azért elég sok válasz van :/ Attól is függ pl, hogy milyen idősek vagytok.
2011. okt. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy jó kapcsolat két cég között sok mindenen múlhat.
2011. okt. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Némileg hasonló cipőben járok, de inkább ebben a témában tapasztalatlanként írok...

Szerintem a sex-szel mindenképp várj, ha normális, jó kapcsolatot akarsz, ami hosszútávú is és kellőképpen elmélyül, véleményem szerint nem érdemes beleugrani fejest a közepébe. És egy rendes, normális pasi tud és képes is várni rád.

2011. okt. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogyan alakul? Nálunk az eleje tényleg olyan volt mint egy tündérmese.Tudod pillangók, reggelig való beszélgetés, fél óránként telefon, egymás nélkül létezni sem tudtunk volna, és persze fantasztikus szex orrba szájba :D


Na azóta eltelt több mint egy év. Nem hosszú idő, de már nem ugyanaz. Túl vagyunk több komoly veszekedésen, követtünk el hibákat,maradtak tüskék és rossz érzések.Mi azon vagyunk, hogy helyre hozzuk. Szerelmesek vagyunk egymásba továbbra is,csak már nem ennyire egyszerű, a mindennapi szürke hétköznapok plusszba meg is nehezítik. Fáradtság, pénztelenség, egymáson csattanó viták...ezek mind mind gyűlnek.Viszont a szerelem maradt, ezért megéri újra felpezsdíteni:) Illetve továbbra is bármit meg tudunk egymással beszélni, és a fantasztikus orrba szájba szex sem hiányzik :) (Bár volt már 6 napos kihagyásunk, ilyenkor vagy a fáradtság, vagy vita miatt) A lényeg nálunk, hogy mindig leülünk megbeszélni a gondokat.Igaz, van hogy vitába torkollik, de akkor is megbeszéljük.És teszünk érte.Apró gesztusok, simogatás, bókok.Kis dolgok, de néha nagyon sokat segítenek :) 22/L

2011. okt. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
.
2011. okt. 26. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!