Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért provokál, miért hergel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért provokál, miért hergel, miért húzza ki a gyufát, ha meztelen képeim vannak róla?

Figyelt kérdés

most nem tudom, tényleg ennyire hülye lenne? konkrétan egy csomó meztelen kép, videó van rajta, abszolút kivehető rajta, nevet közben, emg minden, szóval azt sem mondhatja, hogy kényszerítették, vagy zsarolták, stb...

komolyan, már károkat okoz nekem, az életemben, és egyre jobban, egyre durvábban. miért csinálja ezt, ha tudja, hogy nekem voltaképp ütőkártyám van vele szemben??


2011. szept. 7. 19:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
mond meg neki hogy legyen jo kislány vagy megy facebookra
2011. szept. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
folyamatosan visszaél kínos titkaimmal, röhögve mondogatja mindenkinek. ennyire nem lehet retardált...
2011. szept. 7. 19:21
 3/13 cynic ***** válasza:
100%
akkor mi a rákos f.szért nem használod ki a helyzeted? mondjuk én a helyedben már agyonb.sztam volna egy lapáttal.
2011. szept. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem akarom bemocskolni a kezem - egyelőre.
2011. szept. 7. 19:31
 5/13 A kérdező kommentje:
ja, és 18 feletti a csajszi, szóval még azt se lehetne, hogy emiatt nem merném feltölteni ide-oda... szal nem értem...
2011. szept. 7. 20:15
 6/13 anonim ***** válasza:
Tudhat valamit, amit te nem. Ha olyan egyszerű lenne leállítani, mint mondod, már megtetted volna.
2011. szept. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
lehet abban bízik, hogy túl rendes gyerek vagyok?
2011. szept. 7. 21:07
 8/13 anonim ***** válasza:

bizik?

az is vagy:))

ha o igy..akkor te ugy...

terjen eszhez a kis ribi, nehogy mar kihasznaljon!

2011. szept. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
38%
szerintem kölcsön kenyér visszajár alapon... dobd fel a képeit valami képmegosztó portálra névvel együtt, csatolj hozzá nevet, vagy egyszerűen facebook...
2011. szept. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
13%

napisz@r, csibef@sz, pedomaci.mindenkilapja, facebook, myvip, iwiw, google, google+ !!!!!!!!


Én még a sulit/munkahelyét is kiplakátolnám vele!

2011. szept. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!