Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Inkább a lányok válaszát,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább a lányok válaszát, tanácsát kérném. Lehet, lezbi leszek?

Figyelt kérdés

Van barátom is, szűz vagyok.Esténként (nem rendszeresen), szoktam ujjazni magam. Attól félek, annyira rászokom, hogy lezbikus leszek. Szerintetek? Vagy feleslegesen aggódom?

14/L


2011. szept. 7. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Jesszus.
2011. szept. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 12 éves korom óta recskázok, napi 1x, de volt hogy 3x, és nem lettem meleg:D Ettől nem leszel leszbi:D 18F
2011. szept. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha kipróbálod a f@szt, rájössz, hogy az ujjazás semmi ahhoz képest
2011. szept. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tol hol voltál amúgy, amikor az észt osztották?
2011. szept. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*Te
2011. szept. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Jézus fa*a az égben. Köttesd el a pata vezetéked mert ha egyszer gyereked lesz félő h. még nálad is hülyébbre sikerül.


Ha pedig 18 leszel kiskorúsíttasd magad, akkor lesz nyugalom :D

2011. szept. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
pata helyett pete :D :D :D
2011. szept. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Megynyugtatlak, nem vagy leszbi! Rosszabb "buta" vagy... az önkielégités, teljesen normális hétköznapi dolog... ha közben egy lánnyal való szeretkezésre vágyakozol, na akkor vannak gondok
2011. szept. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 szem-a-4 ***** válasza:
úristen akkor én már 22 éve buz. vagyok?! 8) ne mááár
2011. szept. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!