Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. annyira emlékszem hogy amikor 10 éves lehettem tehát ez kb 6 éve, beszélgettem msnen egy sráccal, aki 2 évvel idősebb nálam és kölcsönösen bejöttünk egymásnak és meg is mondtuk, meg tök arai beszélgetések voltak, de mivel kicsik voltunk így nem találkoztunk, meg ő el is tűnt msnről és megsértődtem. de most vmelyik nap ráírtam vkire msnre akiről nem tudtam hogy ki és tök flegmán válaszolgatott, és vhogy kiderült hogy ő volt az a srác, és ő is rájött h ki vagyok és tök kedves lett hirtelen (xD) meg tök jót beszélgettünk, és most tökre olyan érzésem van mint anno, hogy 'úristen'. ezt most nem tom leírni. a srác nem vmi hajde hű, de nem is ronda, szóval sztem "bejönne" mint régen, és én vhogy nagyon szívesen találkoznék vele, a régi emlékek miatt is, meg eleve szimpatikus. nincs barátom neki se bnője.

és mondtah reméli h majd beszélünk.

mindig elfoglalt msnen szal ha belépek ő nem fogja látni h beléptem, tehát írjak rá v mi?

de nem akarok nyomulni. vagy hogyan érjem el, hogy talizzunk? azt akarom hogy ő hívjon el

előre is köszi :)


2011. szept. 8. 06:58
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Hívd el te

2. Ha már a gép előtt ülés és írogatás is "szép emlék".....

2011. szept. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Írj rá annyit hg szia... az nem nyomulás...

Aztán ha visszaír beszélgessetek és tök spontán írd neki, hg milyen durva lenne ha összefutnátok az utcán véletlenül... Ha akar veled talizni akkor valószínűleg írni fogja hg mi lenne, ha direkt talliznátok... :)

Szóval végül is elhívni ő fog, te csak kacérkodsz... :)

25/N

2011. szept. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!