Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy keltsem fel a figyelmét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keltsem fel a figyelmét?

Figyelt kérdés

Nagyon bejön az egyik évfolyamtársam, akinél talán még lenne is esélyem (szval nem az a suli legmenőbb csávója filing:D). Hogy tudnám felhívni magamra a figyelmét? Próbálok szemezgetni meg rámosolyogni, meg ilyesmi, de nem néz rám (nem vesz észre). Általában a haverjaival dumálgat a folyosón. Már rég leszólítottam volna, ha nagy lenne a szám, de én az a csendesfajta csaj vagyok. Nem kell, hogy leszólítson, csak vegyen észre! Adnátok pár tippet, h. hogyan érhetem el?

16/L


2009. ápr. 21. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

A filinget feelingnek írjuk:D

Odamehetsz mikor egyedül van, egy akármilyen természetes kérdéssel, használhatod a közhelyesnek ítélt "Meg tudnád mondani, mennyi idő van?" kérdést is... Ha mosolyog, és erre válaszol, már tudod göngyölíteni kicsit:) Milyen órátok lesz? Melyik tanárral? Szereti-e azt a tanárt, etc... Ha úgy látod, hogy élvezi a társalgást, nem pedig rögtön odébb áll, már fel is keltetted a figyelmét:)

Utána mikor látod, mosolyogj rá, köszönj neki, ha nem túl mulya, egy kis idő után ő is oda fog menni hozzád:)

23/F

2009. ápr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha a jeleidet továbbra sem veszi észre, akkor szerintem nincs mese, oda kell menni hozzá. Ehhez pedig nem féltétlen kell, hogy nagy legyen a szád. :)


Azt tudom hozzá tanácsolni, hogy gondol el hogyan szólítod meg, milyen apropón (hogy pontosan mi legyen az, ezt Neked kell kitalálnod) és utána könnyebb lesz folytatni a beszélgetést ("amúgy hogy vagy?") stb.


Sok sikert! :)


Sárky


ui.: tuti tipp: vetkőzz meztelenre és kezd el rohangálni a folyosón. Biztosan észre fog venni (lehet mások is) :)))

Most gondolom kaptam egy virtuális pofont :)))

2009. ápr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

*pofon*:D

Ajj, csak az a megoldás van, hogy leszólítom?:S Az nekem nagyon nem megy... már egyszr megkértem bnőmet, hogy jöjjön oda velem hozzá leszólítani, és oda is mentünk, de mikor kérdezte a bnőm tőle a kérdést, akkor sem nézett ránk!:D Nem tudom, miért van, de mintha direkt nem akarna észrevenni...:D Leszólítani meg nem akarom.:( és nem is merem:S

De amúgy köszi.

Valami más megoldás?

2009. ápr. 21. 17:50
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem volt már úgy, hogy a leányzó alufóliával kezdte el dobálni a környezetemet, és amikor kérdően ránéztem, csak mosolygott. Később eljuttatott hozzám egy levelet, amire ráírta, hogy "Szeretlek!" majd a nevét és telefonszámát.


Ez is egy megoldás, de ez számomra roppant ellenszenves volt, így fel se hívtam.


Azért lenne jobb, ha vennéd a bátorságot és leszólítanád, mert így később, más pasiknál már könnyebb lesz. És őszintén szólva, még attól se félj, hogy felsülsz a mondandódban, mert szerintem a srác venni fogja a lapot - és magamból kiindulva és csak mosolygok ilyen esetben, és hatalmasat nő a szívemben a lány, mert vette a bátorságot.


Elhiszem, nem könnyű, de nem lehetetlen :))


Sárky

2009. ápr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

:)

Hát ha nincs más megoldás...

de mivel tudnám leszólítani? mert így simán, hogy "Milyen órátok lesz?" nem mehetek oda, mikor a haverjaival dumál a folyosón.:D a "Nem tudod megmondani, mennyi az idő?" duma meg már nagyon lejárt, túl egyértelű, meg félek, hogy hülyének nézne, mert egy csomó helyen van (mobil,terem,folyosó) óra...:D

2009. ápr. 21. 18:10
 6/13 anonim ***** válasza:
ne aggódj nem fog hülyének nézni, szem venné a lapot hogy minek mennél oda megkérdezni, hogy mennyi az idő egy zsúfolt folyosón, vagy abból is levenné hogy egy ismeretlen lány odamegy megkérdezni milyen órátok lesz, ne izgulj csak add önmagad minden kezdet nehéz de utána magától fog menni:)
2009. ápr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
vagy esetleg keress egy közös ismerőst akin keresztül kapcsolatba léphetsz vele
2009. ápr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az már megvolt (közös ismi), és úgy volt, hogy össze is jön a dolog... de aztán minden csúszott, és nem jön össze...:S
2009. ápr. 21. 19:40
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia, hát igen...nehéz ügy, én is ilyen típusú voltam mint te!

Neked kell valahogy felhívni magadra a figyelmet, az tuti. :)

Járkálj a folyosón nagy szótárral, kicsit sóhajtozzál, mintha nagyon nehéz lenne - ha van nyelvórád, akkor simán beviheted a suliba magaddal a szótárakat, vagy könyvtári könyvek is megfelelnel a célra :). És kérdd meg, hogy segítsen vinni pl. a terembe, vagy ki a suliból. A fiúk szeretik az erejüket fitogtatni. Ha teszel valamelyik csuklódra egy fáslit, egy laza kötést, akkor tuti segíteni fog. Ha kérdezik, akkor mondd, hogy megrándult valamitől. :) oké?

Jobb ötletem sajnos nincs. Ha ezek után sem érdekled, akkor valószínűleg későn érő típus, és még nem akar lányt maga mellett.

Remélem tudtam segíteni


Szép napot


Mimi (25 L)

2009. ápr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hmm.. hát én nem hinném, hogy a mai napokban az én korosztályomban sok olyan srác lenne, aki csak úgy megkérdezné, segíthet-e... megkérni meg nem akarom, mert Én pl bunkóságnak tartanám, ha egy srác úgy szólítana le teljesen ismeretlenül, hogy rögtön dolgoztatni akar.:D
2009. ápr. 22. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!