Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ki bírni barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ki bírni barátnő nélkül?

Figyelt kérdés

Hát nem volt még barátnőm, de most kezdek bekattanni, állandóan csak a jó csajok járnak a fejemben. 14-16 év körüli lányokat mindig megnézem utcán. sok szép lányt látok, de még mindig nem tudom hogyan kezdeményezzek, meg erőt is kéne vennem rajta. Valaki hasonlóképp szenved esetleg, hogyan és hol ismerkedjek?


Egy debreceni srác vagyok egyébként.


A neten meg az a probléma, hogy még esélyt sem kapok általában, élőben jobb lenne ismerkedni szerintem.


2011. szept. 8. 18:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Pl. úgy, hogy elfoglalod magad. Tanulással, sporttal, munkával.
2011. szept. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

például úgy mint a lányok a pasik nélkül!

keresik azt a pasit ,és lányokkal van hogy ne gyanakodjon arra a kiszemelt hogy pasija van!

2011. szept. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
pont úgy ahogy pasi nélkül...
2011. szept. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

hát eleget foglaltam már magam kedves első!!


épp ideje lenne már egy lánynak az életemben, de ti ezt nem érthetitek, nem éreztek úgy, mint én és amit írtatok abból le is jött


valahol biztos rám vár egy csaj, nem adom fel, én ezért élek

2011. szept. 8. 18:08
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha letudod foglalni valamivel magad úgy. Ha nem akkor meg nem lehet. Merthogy azért általában szükség van szocializációra ahhoz hogy jól érezd magad. Pont tegnap beszéltem egy haverom hugával, és épp azt magyaráztam hogy úristen mi van ha meleg vagyok, mert jól elvoltam fiukkal társaságban.


Egyébként ő tanul pszichológiát fősulin, na nem ezzel fog foglalkozni csak ez is tantárgy mint pl tanároknak. És akkor elkezdtünk arról beszélni hogy most normális hogy fiúkkal lógok, aztán meg arról is hogy ugye neki is szüksége van párkapcsolatra meg mindenkinek kell.


És hát igen, persze lekötheted magad mással, de előbb utóbb úgyis utol ér a vágy. És akkor.... Megörülsz!

2011. szept. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
báz én is pont ebben a helyzetben vagyok majd be kattanok foleg ugy hogy 5 fiuval és 22 csajal járok 1soztályba és mind iszonyat csini :S
2011. szept. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Petack ***** válasza:
én is ugyanezért szenvedek teljesen megrtelek de nem tudok segíteni
2011. szept. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
de hány éves vagy bacod,irtam privit.
2011. szept. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem meg az baj, hogyha egy lánytól vársz boldogságot. Egy ideig lehet boldoggá tesz, de hogyha nélküle nem tudsz boldog lenni, vele se fogsz az lenni. Egy függőség fog kialakulni, mint egy drog... Feldob akkor mikor vele vagy, de amint hiányzik, amint jelét látod annak hogy elveszítheted még mélyebbre zuhansz. De hát ilyen ez.
2011. szept. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Fiatal vagyok...
2011. szept. 8. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!