Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nagyon tróger voltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyon tróger voltam?

Figyelt kérdés

Hát úgy kezdődött az egész hogy elmentünk a barátnőmmel bulizni... megláttam egy csaj, atom jó nő volt.. odamentem beszélgettünk elvoltunk egyszer csak odajön barátnőm nagy mérgesen( nem tudom mi baj volt még akkor) hogy menjek ki..

mondom : " nem takarodsz?!" erre elment.. ottmaradtam a másik lánnyal már látszott hogy lesz valami erre megjelent a barátnőm hogy micsoda ilyen meg olyan..blabla...bla aztán mondtam neki hogy ne izgulj ha hazamegyek oda adom egy kicsit .Azóta nem veszi fel, az apja azt mondta hogy takarodjak onnan ...:S

most mit csináljak? ennyire súlyos volt?


2011. szept. 8. 20:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudod az a baj , hogy te még éretlen vagy és azért csinálsz ilyen pancser dolgokat .

Ha igazi férfi lennél , ha lemész egy nővel szórakozni és látsz egy jó nőt , csak a szemed sarkából tekintenél rá, úgy hogy a párod még véletlenül se vegye észre . Nem hogy odamész hozzá és fűzögeted !

Ezek azok a dolgok ,amivel minősíted magad ! pl.: hogy faragatlan kis pimasz beképzelt balek vagy !

Ezt nem már nem lehet helyre hozni !

Én a te helyedben sűrű elnézéseket kérnék és küldenék ajándékot. Majd mind ezek után elmondanám neki , hogy még éretlen vagy a kapcsolatokhoz , plusz kicsit piás is voltál és nem akartad megbántani csak egyszerűen ekkora tirpák vagy , de már orvoshoz jársz hogy kezeltesd magad .

És borzasztóan sajnálod ,és hagyod hogy vissza alázzon .

Akkor talán lehet esélyed .

A férfihoz válás út az pont ez ! Ha nem akarsz férfi lenni mert még jó kis kölyökkutyának lenni akkor ne tedd és maradj ilyen .

Remélem tudtam segíteni Üdv Apen

2011. szept. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
ÁÁáááá, egyáltalán nem voltál tróger! Szerintem erre gerjedt a csaj! Az Apja is biztos fiaként bánik mostantól veled!
2011. szept. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
19%
Nyugalom ez a típusú pasi kelendő. Tessék példát venni róla!
2011. szept. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 napietus ***** válasza:
bunkó voltál. barátnőd meg hisztis pics@. én a helyében ott az orrod előtt szedtem volna fel a klub legjobb pasiját, amíg te egy olcsó cafkával dumálgatsz.
2011. szept. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!