Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mitől ábrándulnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mitől ábrándulnátok ki egy lányból? Hogyan riasszak el egy pasit, aki nagyon nyomul rám, de nem jön be nekem?

Figyelt kérdés

Randim lesz holnap egy sráccal, aki egyáltalán nem jön be, csak azért megyek el, mert hetek óta nyaggat, hogy találkozzak vele. Már mondtam neki sokszor, hogy nem akarok tőle semmit, erre azzal volt, hogy akkor csak mint barátok találkozzuk. Végül belementem, hogy ne zaklasson ezzel tovább, de szeretném, ha leszállna rólam. Mit csináljak, hogy kiábrándítsam magamból? Úgy értem, a normális viselkedés határain belül, tehát nem fogok pl. meztelenre vetkőzni a KFC-ben és táncolni az asztalon :D


Én 21 éves vagyok, a srác 20.


2011. szept. 9. 09:59
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Szerintetek az gáz lenne, ha beadnám neki, hogy krisnás vagy jehovista vagy nem tudom mi vagyok? :D
2011. szept. 9. 11:12
 12/19 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva, számomra kiábrándító, ha egy lány állandóna röhög, mint egy idióta, vagy például, ha beülünk valahova és olyan hangosan beszél, hogy mindenki hallja, vagy undorító módon eszik, beszél, miközben a szájában van a kaja.
2011. szept. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Legyél hideg. Érdektelen, unott...az bárkit elriaszt.
2011. szept. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ne mosolyogj.
2011. szept. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én is vinném a barátnőimet a helyedben. Egy szava sem lehetne, hiszen hol van megírva, hogy a baráti találkozó csak kétszemélyes lehet? Fiút azért túlzás lenne, a durva sértéseket tartogasd a végső esetre.
2011. szept. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Az eddigi tanácsok az elutasítást mutatják,pedig a lány csak azt akarja hogy a fiú már ne is kedvelje...

Kérdés hogy mennyire lehet ő befolyással más téren rád (mármint ha beadsz neki valami őrültséget,akkor elmondhatja e pl más ismerőseidnek..)Amúgy gondolkodom erősen,és nem tudom:D:D

2011. szept. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez tudni kellene, mit szeret benned.
2011. szept. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
A csúnya és trágár beszéd; amikor egy lány nem mond végig úgy egy mondatot, hogy ne rakna bele bármilyen trágár szót. Na engem az nagyon tud taszítani.
2011. szept. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Menj el találkozz vele de úgy öltözz hogy ne tetsszél neki és viselkedj hülyén :D hidd el tudom milyen érzés ilyen volt nekem is sajnos

L19

2011. szept. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!