Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már annyira depresszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már annyira depressziósok, hogy meg akartatok halni?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hány évesek voltatok?
2011. szept. 9. 15:44
1 2
 1/13 anonim válasza:
43%
Az ilyen kérdésektől folyamatosan!!
2011. szept. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
hát úgy az elmúlt 5 év folyamán, mindig voltak ilyen időszakaim, jelenleg is az van
2011. szept. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem.és nem is lesz :) már öngyilkos lettem volna ha mindenen depresszióba esnék.
2011. szept. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Dottorre ***** válasza:
63%
Nem nem volt. A halálba menekülés a gyenge jellemű emberek menekülő útja, a kicsit is normális gondolkodású ember nem akar meghalni, esetleg szomorú, de képes megoldani a gondjait így vagy úgy, rövid- vagy hosszútávon, de nem adja fel, amíg nem sikerül neki.
2011. szept. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
megkezdődött 12 éves koromban, aztán kiújult 15 évesen , majd 18 évesen. Hosszú szünet után-:)újrakezdődött 45 éves koromban, aztán elmúlt. Most 48 vagyok, és láss csodát ismét nyakig benne vagyok, de hoppá, tudom, hogy megint el fog múlni, pont úgy mint eddig.Vannak akik a változások korát nehezen viselik, ha úgy érzed, hogy Te is ilyen vagy, üdv. a klubban! Azt még hozzátenném, hogy sosem voltam pszichológusnál, és sose szedtem semmilyen gyógyszert. Minek? Tudom, hogy minden állapot csak átmeneti.
2011. szept. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Tavasszal. Összejött minden, legszívesebben kinyírtam volna magam... De ahhoz vagy túl gyenge, vagy túl erős voltam, ki hogy veszi. Kicsit nehéz volt kilábalni egyedül, pia meg egyéb "javító" szerek nélkül, de megoldottam ^^
2011. szept. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Voltam, komoly szakítás után. De hálát adok az istennek, hogy nem tettem semmit, egy férfi se érdemel ennyit!


25 voltam.

2011. szept. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából minden ok nélkül szokott lenni ilyen,néha napokig.Megoldásom hogy nem hagyok magamnak időt gondolkodni,ezért folyamat foglalkozok valamivel.Kerüld a csöndes helyeket (pl én a nyaralónkon vagyok mindig így).
2011. szept. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan 10-11 éves koromba. Igazából nem tudom miért. De féltem az elalvástól, és mindenen görcsöltem... például volt olyan is, hogy azért ittam vizet lefekvés előtt, hogy éjszaka nehogy szomjan haljak... :D Így ez már vicces, de akkor nem volt az... Azóta már nem vagyok az, de a lefekvés előtti ivás megmaradt megszokásból, na meg jól is esik... De nagyon rossz dolog... Remélem többé nem élem át. Nem kívánom senkinek sem.
2011. szept. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Gyakran van, hogy az egész világot és az összes embert utálom, de meghalni soha nem akarnék.
2011. szept. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!