Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, örültök hogy várhatját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, örültök hogy várhatjátok a sült galambot és az a szátokba is repül?

Figyelt kérdés
Egy lány semmit nem tesz, és nyomul rá egy csomó pasi, nyugodtan válogathat kedvére, mint a boltban, a fiúk azért járnak konditerembe, azért foglalkoznak magukkal annyit, hogy megfeleljenek a lányoknak, akik aztán válogatnak, és semmit nem csinálnak, mindenkinél tolonganak a pasik, olyan ez mint egy vizsga, a férfiak vizsgáznak, és aki a legjobb közülük azé lesz a nő.
2011. szept. 9. 16:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
44%
Ez az élet ember, akár csak az állatoknál az embernél is csak a legjobb tömheti be a lány lyukát. :)
2011. szept. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
39%

amúgy ja... ez kb tényleg így van... -.-


16\f

2011. szept. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Elárulom mia helyzet:Férfiként több múlik rajtad,nőként több a szerencsén (születés,szépség,kis divatműveltség [pl más hajjal sokkal szebbek lehetnek szerintem])De mi férfiak azon szerencsés helyzetben vagyunk,hogy akár pár szépséghibával is hódíthatunk meg csodaszép nőket,míg aki csúnya lánynak született az meg csak várja a csodát :(:)
2011. szept. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
55%
ez így van
2011. szept. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

A lányok sem véletlenül járnak fodrászhoz, igyekszenek vigyázni az alakjukra, sminkelnek, próbálják követni a divatot, járnak kozmetikushoz stb..

Persze arra a lányra ez részben igaz akinek alapból jó az alakja és szép az arca.

2011. szept. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tudom...lány vagyok, de még nemnagyon vettem észre hogy így viselkednének velem. Ez megint általánosítás, annak a lánynak akkor, hát nem is tudom így mondjam e, de "szerencséje" van. Én 16 éves vagyok, és amolyan...átlagos...nem nyomulnak rám úton útfélen mégsem. (+ ez mind fordított helyzetben is igaz...miket nem csinálnak már, alakítanak magukon a csajok, vagy mit nem tesznek meg némely srácért.) Minden attól függ mennyire fontos nekünk az illető :D Amúgy nekem nem kéne hogy sok srác nyomuljon rám...csak egy normális, átlagos, akit szerethetek, és szeret. :D (a sült galambokat meghagyom másoknak)
2011. szept. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem igy van, mi lányok ezt pont fordítva látjuk:D bizony:)
2011. szept. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
69%

Hát a szép lányoknak, vagy a nagy önbizalommal rendelkező nem szép de bombázó testü lányoknak aztán jut az élet örömeiből, mindent kapnak csak annyit kell csináljon legtöbbször hogy igent mond vagy nemet.Hivják mindenhova, táncba,luxuskocsival kocsikázni stb stb. csak ő kell megválogassa jól hogy melyik faszival is maradjon végül.


A csúnyácskább lányok akik nem öltöznek sehogyse unottak és kedvtelenek, hát nem biztos hogy sültgalambot kapnak az életben.


Amúgy tényleg igy van...a férfiak meg kell feleljenek: jó dumálóka,tökösség,humor, konditerem(ez opcionális), sikeresség...és a végén lehet mégis egy olyan lánnyal maradsz aki leszarja ezt az egészet és azért van veled mert édi vagy azt kész.

2011. szept. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez fordítva is igaz. Mindkét esetre tudnék példát és ellenpéldát mondani, de általánosítani felesleges. Hihetetlen, mennyire vakok egyesek.
2011. szept. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%

ja, persze... nem azért sminkelünk meg fodrászhoz meg manikűröshöz járunk, meg vigyázunk a "vonalainkra", hogy tetsszünk a fiúknak...kicsit gondolkozz!

és azért a pasik kezdeményeznek ("nyomulnak"), mert ez már időtlen idők óta így van. és amúgyis, egy átlagos csaj nem merne odamenni egy sráchoz, mert nem tudja, mit szól hozzá. a fiúknak tűrniük kell a visszautasítást!;)

15/l

2011. szept. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!