Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, örültök hogy várhatját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, örültök hogy várhatjátok a sült galambot és az a szátokba is repül?

Figyelt kérdés
Egy lány semmit nem tesz, és nyomul rá egy csomó pasi, nyugodtan válogathat kedvére, mint a boltban, a fiúk azért járnak konditerembe, azért foglalkoznak magukkal annyit, hogy megfeleljenek a lányoknak, akik aztán válogatnak, és semmit nem csinálnak, mindenkinél tolonganak a pasik, olyan ez mint egy vizsga, a férfiak vizsgáznak, és aki a legjobb közülük azé lesz a nő.
2011. szept. 9. 16:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem azér az túlzás hogy a lány hivjon valahova, habár nem haragszok meg ha megtörténik viszont a gond inkább ott van, hogy főnyereménynek gondolják sokan magukat...volt olyan eset is, hogy én tetszettem a lánynak a buszon én különösebben nem bámultam, különösebben nem érdekelt a csaj csak hallom ahogy kifakad, az anyjának, hogy ő jöjjön ide hozzám, nem fogok én oda menni(nagy büszkén)...na hát mit mondjak ezek után már kedvem se lett volna odamenni egy ilyen lányhoz ha egyáltalán oda akartam volna menni....ez a büszkeség, ez az "én vagyok a nő, gyere fiú ha jóképü vagy szédits el ha tudsz...ha nem vagy jóképü vagy nem tudsz elcsábitani akkor ne is próbálkozz", ez egy förtelem hozzáállás.
2011. szept. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 General ***** válasza:
100%

Gondolom még sose volt barátnőd...


Egy csomó dolgot kell tenniük magukért. És attól még, hogy a lúzerek bármikor megcsinálnának egy jó csajt, a "jó csajnak" ez nem lesz jobb.


25/f

2011. szept. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

hát rohadtul nincs így... ha a fiúk nem lépnek, akkor muszáj a csajnak. és ilyenkor a csaj nyomul, mert el akarja érni a célját...

és amúgyis: előbb-utóbb minden lány rájön, hogy sosem lesz pasija, ha nem rámenős;)

15/l

2011. okt. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

21:57

dehogy nyomulnak ilyenkor, nem csinálnak semmit, inkább nem lesz soha pasijuk, én meg hiába is teszek bármit elutasítanak, így már semmit nem teszek.Meg nem nyomulás ha pasit keres magának valaki, ez természetes dolog, nagy hülyeség ez a nyomulás.

2011. okt. 14. 20:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!