Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, örültök hogy várhatját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, örültök hogy várhatjátok a sült galambot és az a szátokba is repül?

Figyelt kérdés
Egy lány semmit nem tesz, és nyomul rá egy csomó pasi, nyugodtan válogathat kedvére, mint a boltban, a fiúk azért járnak konditerembe, azért foglalkoznak magukkal annyit, hogy megfeleljenek a lányoknak, akik aztán válogatnak, és semmit nem csinálnak, mindenkinél tolonganak a pasik, olyan ez mint egy vizsga, a férfiak vizsgáznak, és aki a legjobb közülük azé lesz a nő.
2011. szept. 9. 16:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
73%
A fiúknak türniük kell az elutasitást a lányoknak nem mert ez időtlen idők óta igy van...ez a lógika basszus...tudod a férfiak nem emberek...nekik nem esik rosszul, nem eshet rosszul elutasitás,égés csak a nők emberek, csak ők éreznek....a férfiaknak nem elég ha jól néznek ki...járok terembe,nyiratkozni,napozni,magas is vagyok és mégis ...nem elég...ott jön szóba a többi cucc a hosszú listából.
2011. szept. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

"a, persze... nem azért sminkelünk meg fodrászhoz meg manikűröshöz járunk, meg vigyázunk a "vonalainkra", hogy tetsszünk a fiúknak...kicsit gondolkozz!


Erre a csajok mindig azt mondják, hogy nem a pasik miatt sminkelnek meg stb. hanem hogy egymással pipiskedjenek, pfff


Engem ne utasítson csak el senki, midnen erőmmel azzal leszek hogy elkerüljem az elutasítást!!

És valaki sültgalambja legyek, kinyaljam a seggét és megalázkodjak előtte, na azt nem.Egy csaj puncija sem ér többet mint az én farkam!

2011. szept. 9. 18:08
 13/24 A kérdező kommentje:

"A fiúknak türniük kell az elutasitást a lányoknak nem mert ez időtlen idők óta igy van"


Az is időtlen idők óta úgy volt, hogy a nő nem dolgozhatott, nem tanulhatott, még is megváltozott, időtlen idők óta az ember nem repült, most még is repül mert feltalálták a repülőgépet, a világ mindig változik.

Nekem nagyon nem tetszik, hogy a nő van a főnyereménynek beállítva és körberajongják, míg egy férfire ügyet sem vetnek a nők, a reklámok is arról szólnak: hogyan feleljünk meg a nők nagy igényeinek, axe, kocsik, izomkolosszusok, gazdagok, midnen film ezt sugallja: jóképűnek kell lenned, magasnak, gazdagnak, jó kocsival jó dumával, hogy kiérdemeld a főnyereményt, a nőt, és a nőt mit tesz? ja semmit, ő nő, csak ennyi.Aranyos mi?Ez az igazság.

Ha pedig nem mész hajkurászni a nőket ők magasról le**arják, hogy a világon vagy és olyan pasi vagy akit állításuk szerint keresnek, inkább egy buta paraszttal vannak együtt aki csalja őket, veri őket, és inkább meccset néz amíg az asszony kaját csinál neki, néha azt érzem, hogy a nők szeretik ha megalázzák és semmibe veszik őket.

2011. szept. 9. 18:30
 14/24 anonim ***** válasza:
74%

csajok is elég sok mindent tesznek -.-

Tornáznak, NEM ESZNEK(!) csak hogy csinosak maradjanak,sminkelik magukat, és néhány normálisnak mondható csaj próbál normális maradni nem egy hülye p!csa mint az átlag!

2011. szept. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért ennél kicsit értelmesebbnek gondoltalak kérdező (utolsó előtti kommentedre utalok...) :/ Egész jó válaszokat kaptál pedig, mert mi csajok is igenis sokat teszünk hogy valaki figyeljen ránk...nem csak a pláza...khm...szal nem csak az olyan csajok vannak, és vannak akiket nem donganak körül...NEM válogathat mindenki csak úgy...és az különben is hülyeség. Aki fontos nekünk, akit meg akarunk ismerni annak megpróbálunk tetszeni, mi lányok is, úgy mint ti fiúk. Én is kiemelhetnék akkor most srácokat akik csajok körében vannak állandóan...ez van az a srác olyan, megnyerő vagy tudom is én. Ne általánosíts és annyi. Hű mikozben írtam a komit, olvastam a kövi hozzászólásodat...NEKED mi a fene bajod van?!

Szted a csajok csak úgy kitalálták volna, hogy nah plasztikáztassunk egyes részeken, mert mért ne?!... Vagy csak egymás miatt műkörmöznek, vagy sminkelnek?...Te nem tudod milyen marha nehéz műkörömmel végezni a napi rutint >< főleg ha még nem szoktál hozzá. Nem mindenki olyan hogy bottal kell elhajtsa a fiúkat...

2011. szept. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
45%

Amúgy ebben a kezdeményezősdiben egyetértek veled, kérdező, egy másik kérdésben már kifejtettem a véleményemet erről.

"Mondjuk ezt a kettős mércét én sem értem. Szerintem az egyenrangúságnak minden téren érvényesülnie kéne, nemcsak a kedvezőeken. Mert ugye rohadt kényelmes seggmeresztve várnunk az udvarlókat - majd kényünk-kedvünk szerint porig aláznunk őket -, de ha már kivívtuk az egyenjogúságot, szerintem nyugodtan kezdeményezhetnénk mi is.

Én így gondolom, lehet lepontozni."

Szóval én így vélekedem.

2011. szept. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem az egészben hogy a lányok miért nem mernek nem csak kezdeményezni hanem elhívni valahová.Eddig csak 1 merte megtenni:)
2011. szept. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
47%

"A fiúknak tűrniük kell az elutasítást ;)"

Mekkora egy szenny vagy:D Esküszöm a te fajtádat kéne ugy pofánbäszni, hogy leszakad a feje. Bezzeg, ha a fiú megcsal titeket, vagy kidob, vagy más csajjal flörtöl vagy esetleg ő utasít vissza, akkor felvagytok háborodva(persze tisztelet a kivételnek). De ez a mondat nagyon felqrta az agyam.Remélem elrohadsz!:)

2011. szept. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

18:38

Igen ezt én is észrevettem, a műkörmöket is, elismerem, hogy a lányok sokat fektetnek abba, hogy szépek legyenek, ez eddig oké is, de miért teszik ezt?Rákérdeztem lányoknál erre, tudod mit mondtak? jaj hát azért hogy legyen önbizalmunk, meg egymásközt ki a jobb csaj, ennyi volt a válasz, vagy a fiúk miatt is szépítik ki magukat?Köztük miattam is, hogy odamenjek?


18:42

Igen, ebben maximálisan egyetértek amit írtál, ha így fogná fel minden nő akkor engem sem érdekelne, hogy x nő elutasít mert látnám, hogy igen hozzám is jönnek lányok és nem volt hiába való annyit ügyködni, hogy tetsszem nekik, de ez nem történik meg, ergó nagy okot ad arra, hogy ne legyen önbizalmam, elveszítsem a hitem saját magamban és a sikerben, ez meg már ördögi kör.

2011. szept. 9. 19:10
 20/24 anonim ***** válasza:
18:42 vagyok. Megértelek, szar lehet ez a bizonytalanság. Mert ugye (az eddigi női megnyilvánulásokból leszűrt véleményem szerint) sokan úgy gondolják, minden esetben a férfinak kell kezdeményeznie, ezért még akkor sem hajlandóak haloványan jelezni, ha tényleg bejösz nekik. Nem jó ez így, nagyon nem. Jómagam is tisztában vagyok azzal a ténnyel, hogy sajnos a nagyobb réteg így áll hozzá, őket kéne meggyőzni valahogy, bár ha ezt nevelték beléjük, elég nehézkes lenne. A szocializálódás az oka mindennek. Ha nem lenne belerögződve az emberek fejébe egy-egy kép az ideális férfiról és a nőről, ill. a kettejük kapcsolatát megalapozó szokásokról, sokkal könnyebb lenne minden. Majd idővel (pár generációval arrébb) jobb lesz, bár tudom, hogy ez téged nem vigasztal (hogy is vigasztalna...).
2011. szept. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!