Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elviselni a tudatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elviselni a tudatot, hogy az exed valószínűleg lassan el fog kezdeni csajozgatni?

Figyelt kérdés
2 hónapja szakítottunk, egy kicsit már kezd talán jobb lenni, kezdem elfogadni, hogy mi már nem lehetünk együtt. Életem szerelme volt. De 1-2 napja most az ette bele magát a fejembe, hogy mostanában már biztos nézegeti a csajokat, főleg, hogy nappalis egyetemre ment most szeptembertől. Tudom nagyon jól, mi megy az egyetemi bulikon, kolikban, én is voltam egyetemista, pia, drog, szex ezerrel. Még egy konszolidált pasitípus sem szokta kihagyni a potyaszexet, ha piás, főleg ha sorra ajánlkoznak a rib@ncok. Az exem meg elég helyes pasi:( Tudom, hogy már semmi közöm ahhoz, hogy miket művel, de beleőrülök a gondolatába, hogy majd mindenféle jöttment kis lotyót fog a régi közös ágyunkba cipelni:'( Komolyan ez ezerszer jobban bánt, mint az, hogy talál magának egy hozzávaló, rendes, kedves, csinos, okos barátnőt, akivel boldogok lesznek. Mert ha velem nem volt az, legalább mással az legyen, hogy értelme legyen a szakításunknak. Remélem, érhető, mire gondolok. Olyanok válaszát várom, akik voltak hasonló helyzetben. El fog múlni ez a szar érzés is?:(
2011. szept. 9. 17:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
El fog múlni,de csak akkor amikor már 100%osan túltetted magad ezen a kapcsolaton.Addig amíg gyötrődsz rajta,addig iszonyú szar lesz és ez csak rajtad múlik,hogy meddig.Én csak sok erőt és kitartást tudok ehez kívánni. :)
2011. szept. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Sz*ar de ez van

Sokkal roszabb a tudat h. az a lassan esetemben 2 nap volt, és miközben mással keferintett, majdnem könnyes szemmel simogatott h. de sz*ar nekem.


Felejt, átlép, leszaar, és újrakezd. Más megoldás nincs.

2011. szept. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az idő minden sebet begyógyít, a tiédet is. Ne azon agyalj, hogy mit csinál az exed, hanem a saját jövődre koncentrálj, ami már teljesen független az ő életétől. El kell fogadni, hogy már nem közös az utatok, nem vagy felelős érte. És fel a fejjel, ha a Sors bezár mögötted egy kaput, mindig kinyit előtted egy másikat.
2011. szept. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy értelme legyen a szakításotoknak?? Ne hari, de ezt nem értem. Szerintem már minden bizonnyal van értelme. Ehhez nem kell, h megtalálja az igazit. Valamiért szakítottatok.. lehet rossz volt már együtt, nem szeretett úgy, mint rég. tehát, mindenképpen volt értelme a szakításnak.

Rosszul állsz a dolgokhoz! Túl kell magad tenned az exeden. Ismerkedj te is, és ne azon filózz, h kivel ismerkedik meg a volt párod. ha akar, akkor egy lotyóval, ha akar, akkor pedig egy normális lánnyal. A lényeg, hogy verd ki a fejedből ezt az "értelme legyen a szakításunknak" dumát!! Cseppet sem helytálló. Két ember elsődlegesen azért szakít, mert már nem boldogok együtt. Nem pedig azért, hogy különválva megtalálják az igazit. Lehet, hogy még esze ágában sincs az igazit keresgélni. Lehet, hogy kalandokat keres. Érted ugye?


Hidd el, hamar túl leszel rajta! :) Fel a fejjel!


23/L

2011. szept. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

én fél éve szakítottam egy nagy-nagy szerelmemmel, se veled-se nélküled kapcsolat volt, a szakítást is ő mondta ki, ám tendenciánknak megfelelően nekiállt visszakönyörögni magát, és ezredjére is újra akarta kezdeni, én akkor nemet mondtam. én viszonylag hamar beleléptem egy új kapcsolatba (várható volt, a fiú évek óta udvarolt nekem, bennem addigra ért meg a szerelem érzése) és ennek ellenére is összerándult a gyomrom, mikor pár napja barátilag beszélgettünk az ő új (most már ex) barátnőjéről, ő is kb 2 hónap után lépett rajtam túl.

nekem inkább női önérzetből fájt, hogy a sok "nem bírok nélküled élni"-ből egy csapásra "húha, új csaj!" lett.

2011. szept. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
sz&r lesz egy darabig de aztán hidd el idővel egyre jobb lesz. én is mikor szakítás után vagyok és kilátástalannak tűnik minden arra gondolok hogy eddig is túléltem őket most is túl fogom idővel. pont most is egy szakítás előtt állok, de azt hiszem az én esetemben még szarabb lesz látni az általad említett problémát, mivel egy környéken lakunk. úgy érzem ez egy nagy próbatétel lesz de túl kell vészelni Neked is sikerülni fog.
2011. szept. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Amit írtam, hogy "legyen értelme" a szakításunknak arra értettem, hogy az ő részéről lett vége. Én egyáltalán nem akartam. Az volt az oka, hogy (mint bevallotta) hogy soha nem érzett szerelmet irántam, bár nagyon szeretett és fontos voltam neki, és jól érezte magát velem, de egyre jobban nyomasztotta, hogy nem tud irántam úgy érezni. Szóval ezért írtam azt, hogy azt akarom, hogy a következő kapcsolatában igazán boldog legyen, hogy bizonyosságot szerezzek, hogy tényleg van neki jobb nálam. Az viszont iszonyúan bántana, ha mindenféle jöttment viháncolós kis p.csával hemperegne. Remélem, így már világos, miért írtam.
2011. szept. 9. 18:12
 8/13 A kérdező kommentje:
Ismerkedni pedig egyelőre nem akarok, mert amíg még az exem foglalja le szívemet, úgyse tudnék mással együtt lenni. Az csak úgyis pótlék lenne és attól is rosszul vagyok, hogy megbántsak másokat.
2011. szept. 9. 18:13
 9/13 anonim ***** válasza:

Na akkor kimondhatjuk nyíltan h. egyike vagy azon értelmes csajoknak, akik nem büdös rib...ajj de kise mondom, mert nem nem kavarsz mással csak h. legyen valaki, ill csak h. felejts.

Én voltam már "csak amíg elfelejtem", és tudom h. kib. szár.


Nyugodtan legyél, ha a felfogásod nem változik az idő szépen helyrebillenti a dolgokat.


Megjegyzem nekem is ez lett

2011. szept. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De tudjátok tényleg ez fáj nagyon, hogy valami riheronggyal abban az ágyban fognak kamatyolni, amiben mi szeretkeztünk és összebújva filmet néztünk, majd azt a köntöst veszi fel reggel, amit én hordtam náluk, abban a papucsba slattyog el fürdeni amiben én, borzasztó:(
2011. szept. 9. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!