Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha kiderülne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha kiderülne a párotokról (aki férfi) hogy előttetek volt egy kisebb kalandja egy másik férfival?

Figyelt kérdés

Tegnap tudtam meg és sokkos állapotban vagyok még mindig.. Egyáltalán nem is áll össze a kép, tudom, hogy előttem nagyon sok nővel volt együtt és nem homoszexuális, de még fiatal(abb) korában egy buli alkalmával kipróbáltak a haverjával egy-két dolgot.

Csak szerintem nagyon durva ez???


2011. szept. 9. 21:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

pfuj :D

de amúgy neked nem mindegy mi volt előtted?

2011. szept. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
konkrétan mit?
2011. szept. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

Ja, persze, most megy majd a "mocskos b*zizás", de ha nőről lenne szó, fogadjunk senkinek sem fordulna meg a fejében, hogy ez természetellenes.

Mondom ezt nőnemű létemre. Ha ezen kiakadsz, úgy volna fer, ha a leszbiket is rühellnéd. Amennyiben ez így van, nem szóltam.

Amúgy én nem nézném jó szemmel a dolgot, de ezért nem szakítanék vele.

2011. szept. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%
ahahahahhaha LOL hát ez XDXDXDXDXDXDXDXDXD
2011. szept. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Engem ugyan nem zavarna... :D

l/19

2011. szept. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
36%

Én kidobnám.

Ha sok nővel volt az nem érdekel, de vele azonos neművel?

Nem tudnék rá férfiként nézni.


Az pedig hogy utálja-e a leszbiket, egyáltalán nem ferrség kérdése. Nekem is sokkal undorítóbb 2 férfi, mint 2 nő. Ennek annyi az oka, hogy a női párosban nem feltétlenül vannak szerepek,a férfiak között pedig az egyiküknek el kell játszania a nőt, a másikuk pedig képes nőként viselkedni valakivel,akinek farka van.

2011. szept. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
22:14, jaja, ez a cuki magyarázat minden hasonló jellegű kérdésnél felkínálja magát. És akkor mi van, ha netán a meleg férfiak nőiesebbek? Attól még ugyanolyan abnormális dolog leszbikusnak lenni. Mondjuk én nem neveznék nőiesnek egy olyan csajt, aki műpénisszel k*rogat egy másikat, de mindegy, nyilván én vagyok a hülye.
2011. szept. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
58%

Nem, csak simán nem érted miről beszélek.

A női szexhez nem szükséges a műpénisz tökéletesen megvan nélküle egy leszbikus pár. Abból is csak a felcsatolható a férfias, mivel a simát még hetero párok is használják (persze nem mindenki).

Két férfi szexuális együttlétét pedig szerintem nem kell bemutatnom (nem is akarom), mindenki érti miért mondják, hogy női szerep.

2011. szept. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
44%

De igen, rohadtul értem, miről beszélsz, csak 25ezerszer hallgattam végig ugyanezt a hegyi beszédet. Miért, szerinted a leszbiknek nem jó érzés, ha van valami bennük? És nem izgatóbb, ha úgy érzik, hogy a párjuk hágja (bocs, de ezt képtelen vagyok szebben megfogalmazni) őket?

Egyébként meg tökmindegy, mit csinálnak az ágyban, azt úgysem látjuk. Maga az aberráció, a gikszer viszont ugyanaz. Arról már nemigen tehet az illető, hogy milyen neműnek született, épp ezért minősítem egyformán az összes homoszexuálist. Ennyi.

2011. szept. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%

Hát, akkor még végig kellene párszor hallgatnod, mert a lényegét nem érted. Senki nem mondta,hogy nem jó érzés nekik, csak épp nem szükséges feltétlenül, a férfiaknak viszont igen.Ez nem hegyi beszéd,hanem tény. Magát a homoszexualitást meg lehet egyformán ítélni, de a homoszexualitásról az első gondolata mindenkinek a szexuális szokás, erről nem tehetnek, ahogyan arról sem, ha undorodnak valamitől. A férfiak például kifejezetten szeretik általában a leszbikusokat, mert számukra vonzó látvány. Viszont a meleg férfiak általában csak meleg férfiakat vonzanak. És ennek ez a magyarázata.

Persze van kivétel, vannak nők, akik szerint egy jó pasinál 2 jó pasi még jobb, de a többség fintorog, ha két férfi egymáshoz ér.

Viszont nem hiszem, hogy ez zavarja a meleg férfiakat, nem érdeklik őket a nők. A férfiak pedig még érthetőbb miért undorodnak ettől.

Aki pedig undorodik az nem feltétlenül ítéli el őket. Nekem semmi bajom velük, egyáltalán nem érdekel ki kivel osztja meg az ágyát ameddig nem kell látnom, de arról senki sem tehet, hogy undorodik tőle.

2011. szept. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!