Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha kiderülne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha kiderülne a párotokról (aki férfi) hogy előttetek volt egy kisebb kalandja egy másik férfival?

Figyelt kérdés

Tegnap tudtam meg és sokkos állapotban vagyok még mindig.. Egyáltalán nem is áll össze a kép, tudom, hogy előttem nagyon sok nővel volt együtt és nem homoszexuális, de még fiatal(abb) korában egy buli alkalmával kipróbáltak a haverjával egy-két dolgot.

Csak szerintem nagyon durva ez???


2011. szept. 9. 21:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
44%
Mondom, hogy értem, csak teljesen lényegtelennek tartom, hogy ki vesz fel női szerepet és ki viselkedik kivel nőként. Ugyanaz a probléma mindkét esetben (csak a nemek térnek el), ugyanolyan természetellenes mindkettő, ergo ugyanaz a gyökér, és innentől kezdve én már nem azt nézem, hogy ki kivel mit és hol. Nekem hiába próbálod megmagyarázni, hogy Gipsz Jakab nőies, mikor szukakutya pózban várja a hátsó feltájába hatoló brokit, vagy hogy milyen undorító már, mikor Jóska Pista úgy néz Gipsz Jakabra, mint egy nőre, mert olyan szinten ejtem le ezt a részét, hogy azt megfogalmazni is képtelen vagyok. Én nem a négy fal között végzett tevékenységekre asszociálok a "homoszexualitás" szó hallatán, hanem magára a problémára. Érted már vagy még mindig meg akarod magyarázni?
2011. szept. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%
Én értem, hogy te mit mondasz, azt viszont nem, hogy ezt, amit én mondtam miért nem fogadod el. Szóval te így nézel rá, oké, de a többség nem, és ez nem igazságtalan, ahogy mondtad (vagy nem tudom már hogy mondtad), ez emberi gondolkodás, asszociáció, érzések.
2011. szept. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
44%
Elfogadom, de mit vársz? Még jó, hogy a saját szemléletemet fogom helyesnek tartani, ahogy te a tiédet, szerintem ez mindenkiről elmondható. Akkor ezekszerint én nem vagyok elég emberi ahhoz, hogy megértsem a többség mentalitását.:D
2011. szept. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, dehogynem vagy emberi :D Nekem semmi bajom a te gondolkodásoddal, helyesnek tartom, de a sajátomat is, szóval,ami más, mint én, az nem feltétlenül helytelen. Ez azért nem olyan erős kérdés és közel sem olyan súlyos téma, hogy harcoljak azért, hogy mindenki elfogadja, amit gondolok :D

Más témákhoz ugyanúgy állok, mint te, próbáljanak csak ellent mondani. Viszont ott tudom, hogy csak az én álláspontom az elfogadható :)

2011. szept. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
44%

Na, örülök, hogy ezt tisztáztuk.:D Nem mondom, hogy nincs ráció a szavaidban, csak te leginkább a többség fejében lezajló gondolatmenetre világítottál rá (ami ugyebár egyszerűbb az én elvemnél), én viszont az egyenlő bánásmód híve vagyok - minden téren -, ezért vallom azt, amit. Mindkét elmélet helyes, csak más szemszögből, és én az úgymond "igazságosabbat" választottam.

Na mindegy, mostmár nyugodtan alszom el.:D

2011. szept. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

:DDDD

Szerencse :D Én alvászavaros vagyok, szóval a szívemre vettem volna, ha valaki miattam nem alszik jól :D

2011. szept. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
A múlt az múlt. Szeret téged, meg bízik benned, azért mondta el, lehet, hogy nem büszke erre, és nagy titok neki, te meg kiteszed gyakori kérdésekre. Azért mondta el mert bízik benned. Amúgy nem tennék semmit, lehet csak kíváncsiságból csinálta.
2011. szept. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
23:10, azért remélem, ma ment az alvás.:D
2011. szept. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem igen. Nekem felborult bioritmusom van, nappal egész nap tudnék aludni, éjjel pedig egy szemhunyást sem. Viszont nem baj, mert olyan munkát választottam,illetve még tanulom, amiben elég sok éjszakás műszakot kell vállalni, így ez egy percig nem okoz gondot :D
2011. szept. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Túlzottan nem érdekelne.

Én is voltam kíváncsi, több nem is lett belőle és nem is vonz azóta se, de őt se érdekli, annyi volt, kész vége.

2011. szept. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!