Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, Lányok! Mi volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, Lányok! Mi volt a legcikibb helyzet amibe keveredtetek egy randin?

Figyelt kérdés

Legyen az első,második akár a harmadik randi...Történt e veletek valaha valami nagyon ciki dolog

Velem például az első randin,én hivtam el a pasit,és baromira izgultam,olyannyira hogy teljesen remegtem.Kezeim lábaim mindenem.és moziban volt az első randi,ő vett magának egy kolát én meg sprite-ot ittam,igen ám de amikor átette a kezét,és hozzáért a vállamhoz az egész rá öntöttem....

Veletek történt e valaha ilyesmi?


2011. szept. 9. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát az volt a leggázabb, hogy baromi szarul csókoltam, elég zavarban voltam, hogy ő már tapasztalt nekem pedig az volt az első randim világéletembe... de még most is a barátnőm és szívből szeretjük egymást, azóta kitanultam a csók mesterségét :)
2011. szept. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
a barátnőmnek a melle helyett a hasát kezdtem el tapizni :/
2011. szept. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem állt föl...:/ na az égő volt öcsém...de jót röhögtünk rajta,meg rajtam..:D
2011. szept. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy kávézóban gondoltam egyet, h vissza viszem a csészéket a pulthoz. Leejtettem az összeset :D K*va ciki volt, de szerencsére a csaj csak nevetett, sőt mondta h vele is volt ilyen nemrég, úgyhogy végülis még jól is sült el a dolog. De azért nagyon sz*rul éreztem magam egy darabig :D
2011. szept. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

először találkoztam egy csajjal, beültünk egy kávézóba, iszogattuk bort és a végén nem volt nálunk annyi pénz.

Pár száz forint volt de a pincér elengedte nekünk.

2011. szept. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%

ma 22:33


Ti aztán nagyon "normálisak" lehettek.

Mint valami alkoholista csövesek.

2011. szept. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az elég gáz volt, amikor társkeresön szedtük össze egymást, randi, és nem volt téma. En kerdezgettem, ö meg igennel vagy nemmel válaszolt, és egy árva kérdést nem tett fel. Kb 20 perc után el akartam rohanni, de 40 percig bírtam. Rossz volt!
2011. szept. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!