Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tini lányoknak tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tini lányoknak tényleg mindegy, hogy milyen kocsim van, csak menjen?

Figyelt kérdés
Szóval ha veszek használtan valami nem túl régi kocsit, akkor könnyen megkapom őket?
2011. szept. 10. 15:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy csaj a BMW-d miatt szeret beléd, akkor nem téged szeret, hanem a pénzedet. És akkor sem vagy előrébb kapcsolat téren, mert nem hiszem hogy erre végynál, hanem arra, hogy szeresenek. Nos, ha ezt szeretnéd, akkor rossz helyen keresgélsz, mert így csak egy pénzéhes csajt fogsz szerezni magadnak. Az én barátomnak perpill kocsija sincs, de én attól még szeretem.

Ha normális lányt akarsz, mindegy milyen kocsid van.

2011. szept. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha ilyen hülye vagy, tényleg csak egy buta kislányt érdemelsz.

Ne az autódat árusítsd, hanem magadat!

Ha meg az autód kell a lánynak és nem te, annak mi az értelme?

2011. szept. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Haverok előtt felvágni vele, szexre, ilyesmi.
2011. szept. 10. 16:49
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
akkor tényleg olyan nő való hozzád. szánalmas, mint te.
2011. szept. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
1 kocsival nem tudom kit lehetne megkapni de tényleg el sem tudom képzelni. nekem ha egy honda civic-el állítana be valaki az autót imádnám nem őt és hiába bolondít meg a kocsi a pasi akkor se kéne csak miatta
2011. szept. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
jajám, 00:26-nak igaza van. Ha nem vagy vonzó férfi nem kellesz a lányoknak. Esetleg egy prostinak, de akkor meg nem feltétlen kell autó!
2011. szept. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!