Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy győzzem le ezt az iszonya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem le ezt az iszonyatos féltékenységet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Először is, igazság szerint nem tudom melyik kategóriába kellene írni ezt a kérdést, de talán itt vagytok a legtöbben és tudtok segíteni, amit nagyon megköszönnék, mert eléggé el vagyok keseredve:S.

A helyzet az, hogy adott egy csaj, akit kb. 2,5 évvel ezelőtt ismertem meg. Bepróbálkozott a barátomnál még akkor amikor megismertem és ő sem volt közömbös az én barátomnak. De állítólag nem történt közöttük semmi, "csak nagyon jóban voltak". Akkoriban hatalmas balhét csaptam ebből, kicsit később a csaj kikerült a baráti körből, összejött egy sráccal más barátai vannak.

De én utálom.

Egyszerűen leírhatatlanul gyűlölöm, amennyire embert csak gyűlölni lehet.

Mindenki oda meg vissza van tőle, ilyen szép meg olyan szép, 100ezer képet tölt fel magáról, amit a fotós barátja csinál róla, tehát ilyen portfólió szerűség. Állandóan mennek alá a kommentek, hogy milyen gyönyörű vagy stb. Hánynom kell ezektől. Seggnyalás megy ezerrel. Az a tipikus nyávogós aki mindenkivel kedves meg aranyos, őt is imádja mindenki. A baráti körünkből is van aki még tartja vele a kapcsolatot, és félek, hogy a barátom is újra kapcsolatba kerül vele. Az én szememben ő annyira tökéletesnek tűnik, én meg csak egy kis cafat vagyok:( Kedves, aranyos, szép, nyávogós, helyes arc meg nagy mellek, mindenkivel egyszerre lepacsizik, a srácok kedvence, még a fiús anyukák is oda vannak érte. Tudom, hogy a barátom velem van igen, ha a csaj kellene neki elhagyna, tehát biztos, h. szeret. De akkor is iszonyatosan féltékeny vagyok. Én nem vagyok ilyen:( Én nem tudok egyszerre összehaverkodni senkivel, én nem vagyok a társaság középpontja, oh basszus...olyan akarok lenni mint ő :(

Persze tudom, hogy ez is hülyeség, legyek egyéniség, legyek magabiztos, adjam önmagam és nem lehet semmi gond, de állandóan ezen agyalok, bármelyik pillanatban kiüthetne a helyemről. Pedig aztán ismerőseim, barátnőim szerint egyáltalán nem nagy szám, nyilván tele van retussal meg minden, élőben egyáltalán nem olyan mint képeken, fogalmam sincs mit esznek rajta a srácok. Neki az első a külsőség, a smink meg a haj meg a mellek a helyén legyenek:S A baráti körünkből is mindenki oda volt érte meg vissza, nyilván sokkal jobban örültek volna, ha a barátom vele jön össze és nem velem :S Annyira butának, szerencsétlennek, szánalmasnak érzem magam.:S Most legyek olyan mint a csaj, vagy micsoda, hogy engem is megszeressenek annyira mint őt és én is társaság középpontja legyek meg stb.?:S

Pedig aztán rólam sem lehet szerintem rosszat mondani. Jó mondjuk rólam elég hülye képek készülnek általában :S:D Meg utálok is fényképezkedeni, ő bezzeg...mindenben benne van :S

Élőben helyesebb vagyok mint képeken:) Sokan azt mondják a humorom miatt szeretnek:) Főleg a fiúk mondják ezt:) Tehát nem vagyok az a kis szerencsétlen izé, de az, h. állandóan ez a csaj jár az eszemben teljesen leblokkol. Azt akarom, hogy eltűnjön a képből, szeretném ha szeretnének:S:(

Bocs,ha hosszú lett, csak ki akartam írni magamból. Kérlek válaszoljatok, köszi:)

20/L


2010. dec. 19. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!!

ne változz meg azért hogy olyan legyél mint ő.ha akkor a barátod melletted dönmtött akkor mitől félsz??ne foglalkozz azzal a csajjal és az hogy a barátod baráti köre kit nézne el a párod mellett legyen a saját dolguk,a párod téged választott és ezt midnenkinek kötelessége lenne megérteni.fel a fejjel és nyugi,ahogy te is írtad ha nem szeretne akkor már lépett volna.

21/N

2010. dec. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, köszi.

Elfogadnak persze, jóban vagyok velük, nem is arról van szó. Csak pl. fehérneműs és egyéb képek kerülnek fel...gondolom megmozgatja a fiúk (gondolom a barátom is közöttük van:S) fantáziáját:S

Meg állandóan kiírogatja, h. éppen milyen programokat csinálnak, hová mennek stb. és érdekes módon a barátom is ugyan olyan dolgokat mond nekem...

Lehet, hogy irigykedik a csajra meg a barátjára, vagy mi?:S

2010. dec. 19. 17:33
 3/11 anonim ***** válasza:

Akinek az számít, hogy a csajnak milyen képei vannak fenn, az úgyis sekélyes ember, és mint olyan, értéktelen. Aki normális, az úgyis más értékeket keres.

Sajnos csak azt tudom tanácsolni, hogy szard le. A legrosszabb, amit tehetsz, az az, hogy folyton idegeskedsz miatta és magadat hasonlítgatod hozzá.

De ha mindenáron cselekedni akarsz, akkor nincs más hátra, pusztítsd el. Tipp: egy kád erős lúg bárkit felold néhány nap alatt :)

2010. dec. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

:):D köszi a tippet

Igen, nem kéne foglalkoznom vele, de itt van msnen, facen is, törölni nem törölhetem, mert akk meg megkérdezi, h. miért. Majd valahogy próbálom elfelejteni, de nehéz, állandóan látom miket írogat, meg tölt fel -.-'

2010. dec. 19. 18:19
 5/11 anonim ***** válasza:

Picit úgy érzem,nah jó nagyon, hogy elég durván kisebbségi komplexusod van, ha ezt magaddal nem tudod meg tárgyalni, akkor kell egy orvos DE elmondom neked, hogy mi hogyan látjuk ezeket a csajokat, mint akire te hasonlítani akarsz...egyetlen egy dolog miatt jó pofizunk velük, és barátkozunk, mert meg akarjuk dugni, nem érdekel a személyisége, hogy mit érez ki ő, csak azok a szott nagy csöcsök, arra kéne ráverni...ennyi nem több, remélem elég kiábrándító voltam, de ez az igazság...úgy gondolom, te ennél sokkal de sokkal értékesebb teremtés vagy, hogy a csöcseid miatt barátkozzanak veled, semmiképp se akarj rá hasonlítani, légy önmagad, sokan azért szeretnek mert te te vagy... és nem egy nagy mellű idióta p*icsa, úgyhogy ezen ne agyalj szerintem

:)

2010. dec. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

B-i-z-a-l-o-m

Ha bizol a barátodban, az a féltékenység legnagyobb ellensége. Gondolom a párod is féltékeny lesz néha ha egy-egy fiu haveroddal beszélgetsz stb..

Ne változz meg semmi pénzért. Az hogy neki vannak fent jó képei, neked meg nem? Talán fotók szintjén tartjátok a kapcsolatot a pasiddal? Szerintem ez nem egy döntő dolog.

Azt tartsd szem előtt hogy a barátod szeressen, ne pedig mások.

20L

2010. dec. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sokszor voltam már én is hasonló cipőben.

Tudod mit kell tenned!!! Egy éjszaka törj be a csaj házába, rángasd ki, vetkőztesd le és kötözd ki valahova. Aztán minden arra járónak áruld a kiscsajt. 1000Ft/menet. Még pénzt is kereshetsz rajta... de szívesen megtettem volna én is pár csajon... :@

Na de most komolyan. Fel a fejjel! Egy ilyen műcsaj mint az, semmi igazi értéket nem hordoz magában. A fiúk is csak azért foglalkoznak vele, hogy egy éjszakára megkaphassák. De figyeld meg, 1-2 év múlva már mindenki le fogja szarni, mert már minden pasi "végigment" rajta. Egy idő után kiég a csaj... te meg maradj önmagad :)

2010. dec. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Na jah, kisebbségi komplexus az van dögivel :(

De azért az segít, hogy így biztattok ;)

2010. dec. 21. 10:46
 9/11 anonim ***** válasza:

én 19 éves lány vagyok és 8hónapja járok a barátommal,demár paranoiásnak érzem magam néha mert olyan féltékenységi rohamok jönnek rám...tudom nem kéne,mert fölösleges és csak engem szeret.de van amikor nem tudo magamon uralkodni.

mostmár azért csak elhiszem,h engem szeret mivel már 8hónapja járu nk az nem1-2hét...szóval szeret!

ezt ajánlom neked is,h csak legyél önmagad,ne akarj SENKIRE SE hasonlítani, fogadd el magad úgy ahog vagy.te is egy szuper csaj vagy,hiszen a barátod VELED JÁR!!!! és ne üldözd el a féltékenységeddel!!:)

üdv.

2010. dec. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
aranyos vagy, igyekszem:D:) köszi
2010. dec. 21. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!