Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye annak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye annak és mitől függ, hogy egy nagyon szép lány ne legyen romlott és felszínes?

Figyelt kérdés

Manapság, amikor szétnézek, azt veszem észre, hogy a szép lányok nagy többsége-tisztelet a kivételnek-iszonyatosan beképzelt és végtelenül felszínes.

Engem éppen az a csekély számú kivétel érdekelne, hogy miként voltak képesek megőrizni az emberségüket és a kedvességüket? Ha ismertek konkrét példákat, azokat nagyon szívesen meghallgatnám.


2010. okt. 12. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem is van sok ilyen ismerősöm de én nem csak a külsőre megyek. szrintem ez hülyeség mert nem a külsön múlik minden, a belső a legfübb a külső is számit de nem anyit. én így gondolom
2010. okt. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Moszuke ***** válasza:

sokat számítanak a szülők, óvoda és az általános iskola (tanítók elsődlegesen, és az osztálytársak is).


ezekben az időkben a népek még nagyon fogékonyak a dolgokra, és ekkor dől el hogy később k&rvák vagy értelmes emberek lesznek.


ha ezekkel nincs baj akkor később már sokkal nehezebb "megrontani" az embereket, hogy r&banc/raj gyerek legyen belőlük.

de ritka manapság a jó tanító.. és a jó szülő:)

2010. okt. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előzővel egyetértek, amúgy én ilyen vagyok, csak a nagyon szép a kétes. :D
2010. okt. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

21.04

Nyugtasson meg az, hogy még az elismerten szép lányok is gyakran kételkednek magukban! :)

2010. okt. 12. 21:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi, ez kedves tőled! ^^ 21:04es voltam.
2010. okt. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!