Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit rontok el? Miért lesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontok el? Miért lesznek belém szerelmesek?

Figyelt kérdés

Nagyon jóba lettem 2 sráccal. Nekem barátokra volt szükségem, ahogy nekik is.

Az egyiknek van barátnője, a másik azt mondta nekem régebben, hogy barátság, max szex, és ennyi.

Lefeküdtem mindkét sráccal, és erre nemrég bejelenti mind a kettő, hogy szerelmesek belém...


Nekem nincs szükségem most kapcsolatra... Csak barátra lett volna szükségem :( Ott rontottuk el, hogy lefeküdtünk? De ha én nem szerettem beléjük, akkor ők miért..? Annyira nem értem! Most megint annyira magányos lettem.. Minden rosszul sült el...


2011. szept. 10. 19:19
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Persze, az a hobbim, hogy kamukérdéseket írok ki
2011. szept. 10. 19:31
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Az egyiknek van barátnője, és úgy is lefeküdtél vele? Szép...

Amúgy igen, ott rontottad el, hogy lefeküdtél velük. Ez nem hiszem, hogy belefér a barátságba, csak általában a lányok visznek bele előbb-utóbb érzelmet.

2011. szept. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
81%

Kedves kérdező! Én is ilyen vagyok, hogy valamiért akivel kapcsolatot létesítek az szerelmes lesz belém.

Nálam nem szexről van szó, hanem mondjuk ismerkedős randiról. Érzem, hogy nem oké a dolog, és ő is érzi, de valamiért megszeret és fogalmam sincs miért, mikor én mindig korrekt vagyok és közlöm,hogy ez nekem nem fog menni.


Valószínű te is ilyen személyiség vagy, a szexszel pedig ráerősítettél erre. Viszont szerintem nem vagy ribanc. Attól, hogy az ember nő, még vannak igényei és te a kezdetektől korrekt voltál.

2011. szept. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Talán nem kellett volna lefeküdni velük. Te mindenkivel lefekszel, aki kezdeményez? Ez nem ítélet. Érdekes fogalmad van a barátságról.
2011. szept. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ja, a hab a tortán, hogy még csak nem is vagyok szép. Az arcom rendben, de semmi egyéb..szóval nem tudom miért.
2011. szept. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
4 évig jártam egy sráccal, csak vele feküdtem le. Addig nem voltak barátaim sem, tehát elég új volt ez így nekem...
2011. szept. 10. 19:32
 17/21 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok szép, kicsit se..
2011. szept. 10. 19:33
 18/21 anonim ***** válasza:
Akkor attól függetlenül, hogy lány vagyok velem jóban lennél. :) Én sem csípem más nők társaságát, a férfiakét ezerszer jobban :)
2011. szept. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
64%
Na, akkor legalább a külsőd és a szellemi képességeid harmóniában vannak egymással, ez esetben viszont legalább könnyen kapható legyél, ha már más előnyöd úgysincs, szóval jól csinálod. De ha már válogatás nélkül összefekszel bárkivel, aki hozzádszól, akkor mi lenne, ha cserébe nem barátságot(haha) hanem pénzt kérnél..?
2011. szept. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
57%
Ne foglalkozz a többiekkel, gondolom párszor megcsalták őket, és ugye a víz a hülye, ha a kacsa nem tud úszni.
2011. szept. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!